Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nekem egy lány Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány Az osztálytársam de ez nem is számít Az a lényeg hogy azt mondja hogy vicces vagyok és hogy szeret engem De csak barátilag sajnos Hogyan tudnám valahogy meghódítani?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 13:30
 1/6 SprintElek ***** válasza:
88%
Sehogy. Barát zónában vagy és ott is maradsz addig amíg nem tudsz neki olyat adni amit más nem. Ez pedig már nem szerelem hanem kihasználás. Tök fölösleges szenvedni a semmiért. tapasztalat. 19/F
2014. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De már volt hogy tetszettem neki

Akkor meg ő nem tetszett nekem ;,(

Pedig én szeretem de sehogysem tudom kiverni a fejemből.

2014. szept. 25. 07:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális a kérdés ,ne csüggedj le ,és a másik ,hogy soha ne add fel! :) Kivéve ,ha az arcodba ordít és pofánver ,hogy nem akar Tőled semmit. Kedveskedj neki romantikus ajándékokkal ,csapd neki a szelet ,kívánj neki szépjóreggelt minden nap amikor találkoztok. A nők szeretik ,hogyha kiváltságos módon kezelik őket. Vigyél neki rózsát valentinnapkor ,vegyél neki csokit névnapjára ,szülinapjára. :)

Kívánok sok boldogságot ^^

2014. okt. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és ami lemaradt 18/F
2014. okt. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt inkább a családoddal kellene megbeszélned vagy a bátyjáddal. A kiszivárgott képek pedig butaságok, és nem is neked való. Puszi
2014. okt. 15. 17:23
 6/6 anonim válasza:
Így van, ne legyél már hülye!
2014. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!