Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret - nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret - nem szeret?

Figyelt kérdés
3 eve elek egyutt parommal, o azt mondja szeret, gyereket akar tolem, meg minden. Viszont en lattam azt is, hogy 2 evig exeit nezte a facebookon (mikor kiderult abbahagyta), aztan jottek a tarskeresos emailok (nem beszelt a lanyokkal, csak az emailt nezte meg mikor ki jeloli v ir neki), most meg skypeon franciat tanul, es a kislanykaval talalkozni akar. Azon kivul nem hiszem hogy nagyra tartana, mert ha mondok vmit ellenzi, ha ugyanazt mashol olvassa az igaz, kenyelmesnek tart, hogy nem fogok valtani....szoval sok ilyen kis aprosag ami miatt ugy erzem nem szeret. De akkor miert van velem? Vagy ez csak ilyen fius dolog hogy mas nok igy erdekli vagy ez annak a jele h el fog menni majd? Ferfiak kerlek irjatok ti is milyen ez nalatok.

#szerelem #ferfi viselkedes
2014. szept. 26. 17:54
 1/2 anonim válasza:
Meglehet hogy ismét megcsal de figyelj én ebbe nem akarok belefolyni beszéljétek meg,ez olyan dolog amire a gyakori kérdések nem tud értelmes választ adni.
2014. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Beszélni beszéltünk azt mondja szeret csak en ezeket a jeleket látom. Külső szemlélő véleményére vagyok kiváncsi vagy ha volt valaki hasonló helyzetben
2014. szept. 26. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!