Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret vagy csak kihasznál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadász Olivér Kriszt kérdése:

Szeret vagy csak kihasznál vagy jó vagyok neki ha unatkozik vagy?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondja hogy szeret, de nem mutatja ki hogy ő is szeret, én ki mutatom, ha én nem mondom neki hogy találkozzunk akkor ő se szóval mindig én akarok vele igazán találkozni és ez miatt már úgy érzem hogy nem szeret és már nagyon ki vagyok ez mit jelenthet? + nem engedi hogy a haverokkal el menyek bulizni csak ha ő is jön és ezt már jó rég óta csinálja most vagyunk kicsit több mint egy éve együtt és tegnap már láttam rajta hogy szinte nem is rám koncentrál és hogy nem érdeklem

2014. szept. 26. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:

barátnődtől szeretnél választ kapni hogy teljes névvel írtad ki a kérdést?


Mellesleg csodálkozol, hogy féltékenykedik mikor majdnem pucér képet raksz ki facebookra magadról?.....

2014. szept. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne,h szereted,és teljesen ki is mutatod feléje az érzéseid? Kicsit nehéz rolad elhinni,sorry,nem akarok kép alapján ítélkezni,de ilyen fiuk nem szoktak igazán jol viselkedni a csajaikkal...
2014. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!