Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok ti örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti örülnétek egy klasszikus postán jött szerelmes levélnek?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta hogy meglepem a barátnőmet egy ilyennel, de előtte szeretném tudni néhány lány véleményét róla. Szerintem a mai világban ez már elég ritka dolog ez az internetnek és okostelefonoknak köszönhetően, de ugyanakkor szerintem sokkal romantikusabb és személyesebb egy ilyen levél mint pl egy sms vagy üzenet face-en. Ti örülnétek neki ha kapnátok egy ilyen levelet? 22 F

2014. szept. 27. 13:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A lányok nem szeretik, ma már b#szik a világ a romantikára, nem a középkorban élünk, amikor a hölgyek teljesen elolvadtak egy-egy szépen megírt levélnek. Ma már attól nedvesednek, ha tökéletes a tested, s eléjük parkolsz egy vadonatúj BMW-vel.
2014. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
ne itt sajnaltasd magad, utolso. nem a nok hibaja, hogy te csak akkor kapnad meg oket, ha gazdag lennel, mert ezzel a szemelyiseggel, ertelemmel es gondolom kinezettel semmi eselyed :). eleg szanalmas vagy.
2014. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy örülni fog! :)

A párom mindig klasszikus dolgokkal lep meg (virág, szerelmes vers/vallomás), és az ilyen meglepetéseitől nekem mindig könnybe lábad a szemem. :)

Aki azt mondja, hogy hülyeség, meg ne tedd, az valószínűleg egy érzelmi analfabéta (tessék, meg lehet sértődni!).

2014. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem sértődök meg, mégpedig azért, mert látszik, hogy együgyű vagy.
2014. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Igen :-)
2014. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%
Ez attól függ, mennyire romantikus lélek a barátnőd. Én személy szerint nagyon örülnék neki!! :-) Tisztelendő, hogy manapság is megfordul még a férfiak fejében a "klasszikus" szerelmes levél! :-)
2014. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ha komoly kapcsolatban vagy vele, miért ne lepnéd meg? biztosan örülni fog neki, de ha még kezdeti stádiumban vagytok... egy időre hanyagold, azt fogja hinni hogy skizofrén vagy.. néha kontrollálni kell az érzéseidet az elején, légy titokzatos :) F/
2014. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Hopless válasza:
Szerintem örülne neki. :) Ez végül is egy szép gesztus tőled és egy örök emlék ha jól vigyáz rá az ember. :)
2014. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én ma kaptam a barátomtól kézzel írt szerelmes levelet. Ezzel csak újra megerősített abban, hogy léteznek még normális, romantikus pasik - illetve, hogy vele akarok maradni :) Sokkal többet jelent, eleve kézzel fogható, emlékként őrizhető, és a kézírás jelzi, hogy nem volt lusta leülni és kézzel leírni, hogy mit érez.

19/L

2014. okt. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19: Pfff, kamu! Ne itt akard már arra sarkallni a férfitársaimat, hogy kézzel írt levelezésbe kezdjenek a kiszemeltjeikkel, mert ezzel csak félrevezeted őket. Egy jó tanács a férfitársaimnak: csakis akkor írj, ha már teljesen meggyőződtél róla, hogy nem röhögne ki és nem nézne hülyének a barátnőd a kézzel írt szerelmes levélnek. Én sajnos csináltam már hülyét magamból... kétszer is! Soha többé nem foglalom kézírásba az érzéseimet egy nő számára sem!
2014. okt. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!