Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csajozak be 13 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AsdBoyman2001 kérdése:

Hogyan csajozak be 13 évesen?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de csak barátok akarnak lenni velem jót röhögünk eggyüt stb és volt egy lány XXL akibe nagyon tetszet de csak barátok lettünk e olyan dolgokat mondot el amit pl a legjob barátnőjének sem mondot el szoval mit tegyek hogy csajozak be? (férfi vok)

Szerintem jókéü vagyok igaz kicsit pattanásos de ki nem ki is vagyok gyurva meg kockás a hasam szerintem jó a humorom de mégis csak barátok akarnak lenni szoval mit tegyek??És már nagyon szeretnék egy jó csajt akivel megosztahotm a dolgaimat stb... nem csak menőzésre kellene hanem tényleg kellene egy társ mert a volt oszt társaim másik suliba mentek ezért ritkán találkozunk stb és ezért kéne egy csaj aki vicces jófej szép stb szoval milyen tippeket adnátok?



2014. szept. 29. 15:04
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

A jegyeiddel.


Amúgy miért akarsz XXL csajokkal akarsz te együtt lenni,ha a te kockahasú fiatal fiú vagy?

2014. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
erre csak 3-4 év múlva térj vissza! ;)
2014. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Lègy Edward Culen ès nyert ügyed van XD
2014. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:

Imponálj a csajoknak egy nyelvtankönyvvel.

;)

2014. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
13 évesen ne csajozzál te sehogy, inkább tanuld a magyar helyesírást! :)
2014. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Csak nem akartam ki mondani a nevét ezért mondtam hogy XXL.
2014. szept. 29. 15:19
 7/25 anonim válasza:

Tessék, itt van néhány XXL csaj, ahogy te szereted:


[link]


Jó matyizást!

2014. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Kisautó!
2014. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Látom értelmes kérdések nem nagyon jönnek!! -.-
2014. szept. 29. 15:31
 10/25 anonim válasza:
Velem járhatsz. Én nagyon odaadó, törődö, kedves, szerető, ember vagyok. Sokat rá is érek ja és fiu vagyok
2014. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!