Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SEGÍTSETEK! Van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK! Van egy fiú aki tetszik de neki nem tetszik senki csak más lányokkal akik kicsit ribisebbek jobban szeret lenni. Mert ők dekoratívabbak. Nem akarom ribis lenni de mit csináljak hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
13/L

2014. szept. 30. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

Könyörgöm lányok !!! Mikor lesz már vége annak, hogy leri.bancozzunk egymást azért mert a másik csinosabb ????


Tudod egyáltalán mit jelent a szó????

2014. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

a válaszolónak annyit hogy biztos tudja mit jelent a szó.ezért csak egy... tolja le a másikat.

szerintem próbálj egy kicsit a stílusához öltözni vagy alkalmazkodni.és egy kis smink se árt.bár szerntem az a jó ha a fiú úgy szeret ahogy vagy.de más ötletem nincsen.

2014. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
már bocs, de nem teljesen értettem mit jelent az a ...? Tehát mi vagyok azért mert jeleztem, hogy talán nem kellene így beszélni a nőtársáról?
2014. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Úgy beszél róla ahogy ő skar.én nagyon szeretem az őszinte embereket.azokat akik kimondjàk amit gondolnak.
2014. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem azért lettek ribisek mert dekoratívabbak. Csak szinte mindig fiúkkal lógnak stbstb
2014. okt. 4. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!