Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl nagyok lennének az igényei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok lennének az igényeim? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt is, hogy a mai nőknek milyen iszonyúan magas elvárásaik vannak... felmerült bennem, hogy talán ezért nem találok senkit? Pedig szerintem nincsenek túlzottan nagy igényeim, de mások ezt talán máshogy látják.

Első és legfontosabb, hogy tényleg és igazán szeretni tudjam, fel tudjak rá nézni, enélkül egyszerűen nem tudok elképzelni egy párkapcsolatot - azt viszont nem igazán tudom megfogalmazni, hogy pontosan mitől is tudnék szeretni valakit. Azért van néhány tulajdonság, amit elengedhetetlennek tartok. A külsőt nézve csak annyi a fontos, hogy ne legyen iszonyúan ronda (de szerencsére kevés nagyon ronda férfi van van), inkább a személyiség az, ami számít nekem. Fontos, hogy intelligens és művelt legyen, és legyenek céljai, ne legyen "mama kedvence", ne csak otthon üljön egész nap, legyen tevékeny (na nem azt mondom, hogy ne is álljon meg egy pillanatra sem, néha azért pihenni is kell). Az nem számít, hogy társaságkedvelő-e, vagy inkább visszahúzódó. Szeretem a bonyolultabb személyiségű, kissé titokzatos férfiakat.


Nem tökéletes férfit keresek, ha valakit igazán szeretek, akkor a hibáit is szeretni tudom. Szerintetek ez túl sok elvárás, és soha nem fogok ilyen (vagy hasonló) férfit találni?



2014. okt. 1. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Akik ezt írják, az értik alatta, hogy a nőknek helyes, magas, izmos, gazdag és persze SZEMÉT pasi kell mert ők azt szeretik, ha meg vannak alázva !!! -.-


Nem kell komolyan venni :)


Nem, nem magasak az elvárásaid.

2014. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
"Szeretem a bonyolultabb személyiségű, kissé titokzatos férfiakat." - Ezt a részt hülyeségnek tartom, amúgy meg tök normálisak az "elvárásaid".
2014. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nagy elvárások csupán egy kérdés: Őszinte vagy ezekkel magadhoz?

Mert TÉNYLEG csak akkor leszel egy boldog párkapcsolatban ha valakit elfogadsz és nem pedig úgy vagy vele, hogy ezt eltűröm neki, vagy ez nem számít, mert az úgy csak kín lesz. Viszont ha tényleg ez minden feltételed akkor csoda hogy még nem találtál valakit :D

Nem fogom neked azt mondani hogy ilyen vagyok mert nemhiszem hogy érdekelne, de saját tapasztalataim szerint a mai nők sokmindent mondanak aztán "elszállnak" és túlsokat akarnak majd. 17/F

2014. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd ha lesz kapcsolatod, rövidebb, hosszabb, megváltoznak az igényeid:)

Ne süketüljön meg alkalmanként, felismerje a mosogató és a koszos tányér közti összefüggést stb. Ezer dolog, ne soroljam, odébb lesz még.

Amit írtál tök átlagos, a figyelmes , udvarias kimaradt:)

Bonyolultat, titokzatosat meg ne akarj;)

2014. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!