Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tanácsolnátok nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsolnátok nekem, hogyan "éljem" ezt túl?

Figyelt kérdés
Adott egy elég kellemetlen helyzet. Kezdjük azzal, hogy még nem volt barátnőm (lehetett volna, de vagy nem tápláltam iránta semmit, vagy pedig nem tisztelt, mint embert és azért hagytam a dolgot, ez csak pár eset, szóval nem azért mert bűn ronda vagyok vagy ilyesmi). Ebből kifolyólag eléggé vágynék egy társa (nem csak szexre) így huszonéves korom közepe felé. Adott az egyetemen egy lány, akinél kezdeményeztem ismerkedést, majd kiderült, hogy párja van. Elég kellemetlen nekem a helyzet, kényelmetlenül is érzem magam, így próbálom őt kerülni, de kb lehetetlen a közös órák miatt. Észrevettem, hogy szemez velem és mosolyog. Én viszont próbálok passzív maradni, mert nem nagyon értem mi ez a helyzet, neki párja van és ha lehetne sem szeretnék belerondítani egy kapcsolatba, bár eszméletlenül kívánom őt. Próbálom úgy felvenni az óráim, hogy külön legyünk de az sem biztos megoldás. Hogyan éljem ezt túl?

2014. okt. 1. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sz@rd le
2014. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vette a lapot es nem is tudja hogy kezdeményeztél
2014. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De tudja, az 100% mert facebookon direkt ráírtam, hogy : Ó te vagy az a lány stb stb.
2014. okt. 1. 18:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vigyázni kell, nem szabad a barátságos viselkedést összekeverni azzal, ha valaki akar valamit. Ha rád néz, és mosolyog, az csak a szimpátia jele, barátságos viselkedés. Ha tudod, ezt lehet viszonozni, de többen ne gondolkodj.
2014. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ha nem is vette volna a lapot, akkor is szemez meg mosolyog, szóval teljesen mindegy. De ha ezek után nem vette a lapot akkor nem tudom mit keresne egyetemen, szóval nem reális a dolog, na.
2014. okt. 1. 18:42
 6/11 A kérdező kommentje:
De azt nem értem, hogy itt nálunk 100 főből kb 5 lány van, akkor miért pont velem ilyen "barátkozós", ha tudja, hogy tetszik nekem?
2014. okt. 1. 18:44
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és én pedig annak örülnék ha nem lenne barátkozós, mert nekem ez így szenvedés. Szóval mik a tanácsok?
2014. okt. 1. 18:46
 8/11 anonim válasza:
A lányok szeretik ha epekednek utánuk. Ennyi fiú közt ha van is pasija, facebookon akkoris 10 másikkal fog dumálni/játszadozni. Ha komolyabban érdeklődne irántad azt észrevennéd. De igen az egy jó tipp, hogy sz@rd le, mert ha látja, hogy hidegen hagyod (és érdekled őt) akkor keresni fog random indokokkal. ;) 20/L
2014. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menekülj!


Én voltam így annó. Volt párom, egy csapattársam próbálkozott, elutasítottam. Később barátkozott tovább, közel került hozzám. Halálosan

beleszerettem.


Mindig lehet esély.


25/N

2014. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát félig "random" indokokkal már megtalált, és kérdezte, mikor van vizsgám, hogy visszaadjon egy olyan dolgot, amit nem szokás visszaadni mert nem nagy dolog. Persze én mondtam, hogy emiatt nem kell találkozzunk, maradhat nála. Aha, értem, tehát továbbra is ignoráljam. Hát igen, túl sok mindent nem lehet tenni, most egy projecten meg együtt kell dolgoznom vele, elegem van már...! 25 éves nőre reagálva: én nem fogok foglalt lányoknak pluszban pitizni, udvarolni, hogy adjam alájuk a lovat (egó). Aláztak már meg lányok életemben, nem is egyszer, meg meg is alázkodtam és egytől egyig megbántam, szóval ez teljességgel kizárt, foglalkozzon vele a hapsija, de én nem fogok.
2014. okt. 1. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!