Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes voltam osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes voltam osztálytársamba, jártunk, aztán szakítottunk, és nagyon megbántott, és mindennap látni fogom. Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés

A lánnyal beszélgettünk korábban is sokat, nagyon tetszett, normálisnak tűnt.

Aztán én kapcsolatot akartam vele, belement, boldog voltam.


Szerettem őt, tettem is érte, ő meg táplálta belém, hogy milyen szerencsés, és én elhittem, majd egyik napról a másikra szakított. Azóta semennyit se tudunk, nagyon szemét lett velem, azelőtt pedig még szinte elválaszthatatlanok voltunk, nevetgéltünk, szórakoztunk stb.

Már nem érdeklem őt semennyire sem :(


Viszont osztálytárs lévén még sokáig fogom őt a közös órákon.

Elképesztő módon megbántott, nagyon megbíztam benne, megértő voltam vele, segítettem neki, ő meg írta, hogy mennyire örül nekem, majd később arcomba vágott mindent, nem lett szerelmes.


Annyira váratlanul ért, és még tenni se tudtam semmit, és én szerelmes voltam.


Naszóval mindennap látni fogom, hogyan bírjam ki? Hogy ne idegesítsem fel magam rajta, ne jöjjenek elő a rossz emlékek, ne zavarjon, ha jól szórakozik, és ne törjek össze, ha valakivel majd meglátom.


Egyszerűbb lenne, ha más városba élne, tanulna szépen elfelejtenénk egymást.

Miért lőttem házi nyúlra? Mert szerelmes voltam, még mielőtt valaki megkérdezi, és nem néztem, hogy házi nyúl. :)


Nem tudok túllépni rajta, annyira megfogott már.


Adjatok tanácsot légyyzíves! :)



2014. aug. 2. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak szerelmes VOLTÁL, akkor mit aggódsz?!
2014. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd jön egy új kapcsolat és nem fog többé érdekelni. Csak ne egy újabb osztálytárssal.
2014. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki szakított kivel? És miért? Ez is fontos.

Egyébként én a helyedbe megpróbálnám vele mégegyszer. Nem tudsz róla valamit? Ha nem is szerelmes, de legalább szeret? Vagy tovább lépett? Mióta szakítottatok?

2014. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, kérdéseim többségét leírtad.

Nem tudsz túl lépni rajta. Nem is kell. Egy város, suli? Próbáld meg újra, mégha meg is bántott. Nem csak a rossz dolgokra kell koncentrálni, hanem a jókra. Ha újra összejönnétek kiderül, hogy mennyire kelletek egymásnak. Ha nem jön össze még mindig ott az esély hogy véget vessetek a kapcsolatnak. Egy újabb próba egyáltalán nem rossz. Ha szereted/szeretitek egymást, akkor nem lesz gond, mégha a szakításnak más oka volt, olyan amiről nem tudsz. Pl. sok veszekedés. Ha sok volt a veszekedés és azért lett vége, az változhat, ha tesztek érte. Azt kell eldöntened magadban, hogy szereted-e, hiányzik-e. Nem azt, hogy megéri-e? És hogy már lehet nem tudnátok boldogok lenni együtt... És ha még nincs senkije, vagy csak kialakulóban, akkor most lépj! Mert a végén elszalasztod.

2014. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!