Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy régi barátnak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy régi barátnak milyen jeleket adjak (nőként), ha azt szeretném, hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy jó barátomba, és hezitáltam ugyan 3 hónapig, meg vártam, hogy hátha ez csak sima fellángolás e, de nem úgy néz ki (ha az is, engem ez jelenleg nem segít ki). Tehát mit javasoltok, hogyan terelgessem arrafelé a "témát", hogy ő érez e valamit irántam, vagy ha érez, akkor kezdeményezzen is? Azzal tisztában vagyok, hogy más férfi esetében ezt hogyan kéne, de ezzel a barátommal már évek óta minden nap beszélgetünk, kicsit furcsán jönne ki, ha hirtelen elkezdeném a hajamat dobálni, meg rázni magam : D Szóval kíváncsi volnék a véleményetekre.

2014. okt. 2. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
például beszélhetnél is, a fene se érti az ostoba jeleiteket
2014. okt. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az előző kapcsolatomban én voltam az elején a kezdeményező fél (mármint aki kimondta nyíltan az érzéseit), és ez elég nagy károkat okozott. Később rendszeresen megkaptam vitáknál, hogy én "akartam annyira összejönni vele", és hogy nem tud megbecsülni, mert nem kellett "küzdenie" értem.
2014. okt. 2. 07:54
 3/10 menta34 ***** válasza:

Van valakije? vagy tudod, hogy hajt valakire? Ha nem akkor beszélgessetek ilyesmiről. Kérdezd meg hogy bírja nő nélkül, beszéljetek arról ki milyen társra vágyik, figyeld mit mond és te meg írd le őt, ezzel megerősítve ha van ilyen gondolata, stb.

"B verzió" ha ágyba hívod kerek perec, majd utána várod el, hogy pótolja az udvarlást ha akar:)

2014. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Férfiként ugyanebben a cipőben jártam.de mindketten kapcsolatban vagyunk/voltunk. Kerek perec elmondtam neki h mit érzek iránta mikor biztos voltam benne. És bejott:) nem hiába mondják h nincs barátság férfi és nő közt:) 5 évig voltunk barátok mire rajottem h szerelmes vagyok belé
2014. okt. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4-es és akkor most szerelmi négyszögben vagytok, vagy mindenki szakított az eredeti párjával és összejöttetek? Érdekelne.
2014. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerelmi sokszög sajnos:( már 1 éve. Nehéz így de sajnos bonyolult a dolog, az ő és az én családom jóban van egymással, a parjaink is,mindenki mindenkinek a barátja, csak nem annyira mint mi 2 en. Szóval szerintem mondd el neki h mit érzel iránta nyugodtan, lehet már amúgy is eszrevette:)
2014. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
És ha észrevette akkor kerülne, ha csak nem ő is így éreztem irantad.legalabbis én így tennék a helyében
2014. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
*érez irántad
2014. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: De az az az ember volt, nem aki most kell neked. Nem lehet általánosítani, hogy "a férfiak küzdeni akarnak" meg ilyesmi, mert egyáltalán nem igaz. Csak NÉHÁNY emberre igaz. Amúgy meg vita közben minden hülyeséget egymáshoz vágnak az emberek. Ha nem kellettél volna neki, nem jött volna veled össze, szóval nyugodtan felejtsd el a "férfinak kell kezdenie" dolgot, mert baromság. Az kezd, aki akar. Az, hogy neked nem működött, az sajnálatos, de másnak meg működik. Másrészt ha eddig nem kezdett nálad, eztán sem fog, ergo neked kell, ha akarsz valamit.


!!! DE !!!


Készülj fel, hogy ez a barátságotok végét jelenti. Ha összejöttök, hát azért, ha elutasít, hát azért. Amúgy meg nem lehet valakit "rávenni a kezdeményezésre", mert ha nem akar, nem fog.

2014. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na, kedves kérdező vmi fejlemény? Elmondtad neki?
2014. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!