Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! A barátnőitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A barátnőitek meg szokták engedni ha meg akarjátok fogni a melleit?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 06:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem, sőt dugni is telefonba szoktunk.
2014. okt. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Mindig megengedi,most is fogom lehet meg is dugom mindjárt.
2014. okt. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem is az elso alkalomkor de a masodik vagy harmadik talalka utan igen megszoktak engedni de ez fugg a leanytol is :)
2014. okt. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 boy19 válasza:
100%
kifejezeten szereti is ha fogom neki :)
2014. okt. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Sosem kérek engedélyt rá! :D Egyszerűen csak megfogom neki és még sosem ellenkezett. Persze nem társaságban, vagy a nyílt utcán csinálom, meg már régóta együtt vagyunk!

25/F

2014. okt. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nekem, ha nem fogdosnám neki eleget ;) Szerencsére erre nekem is akkora igényem van, mint neki, szóval jól összeillünk.
2014. okt. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

meg hát. különben ha nem hagyná megsértődnék és ott hagynám

én is meg engedem hogy bármikor fogdossa sőt többet is megengedek mint a fogdosás :-D :-)

2014. okt. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem szokott engedélyt kérni. Mondjuk az utcán nem szokta fogdosni. Ha nem érintené meg soha, valszeg megbolondulnék.
2014. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez megy így egy darabig. Aztán 12 év együttlét és két gyerek után most ott tartunk, hogy fogdosni már régen nem engedi magát, szex is csak kéthetente, ha szerencsém van.

szarazélet...

(Csak, hogy adjak egy kis perspektívát)

2014. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,két hetente szex? Örülj neki,nekem havonta...akkor se fogja...és én vagyok a nő.5éve vagyunk együtt
2014. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!