Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok csak az "egyszerű" párkapcsolatok szexmentesek, vagy majd a házasságot is annak akarjátok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:

???

Párkapcsolat szexmentességgel? Olyan van? :D

Én nem bírnám ki.

2014. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Unom már azokat a szerencsétlen, impotens marhákat, akik jönnek ezekkel a kérdésekkel.

Ha egy férfi vonzó, és jó az ágyban, akkor van szex... Ha olyan, min valószínűleg ti, akkor a kutya se kívánja, ez logikus.


Nekem 4 éve remek, rendszeres szexuális életem van a párommal, mindennél jobban kívánom mindig.


Menj el tanfolyamra, hátha akkor majd megkívánnak..

2014. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
ez már megint akkora ökörség, h csak itt lehet vele összefutni :D:D
2014. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Én azért váltam el, mert nem volt szex. Legalábbis nem elég. Válasz ez a kérdésedre?
2014. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj... Most csak mert a csajod nem fekszik le veled, az még nem jelenti azt hogy minden nő ilyen.


Én nem viselném el a szexmentes házasságot...Nekünk heti 5 a minimum. De általában több. És nem, régebben a kapcsolataimat sem viseltem el szex nélkül.

2014. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha nem volt szexmentes egy kapcsolatom sem. Még akkor sem, amikor még ágyban kegyetlen béna, lelkileg 0 marhákkal büntetett a balsors. Most meg, hogy egy normális barátom van, pláne nem. Imádok szexelni.
2014. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
MIÉRT van minden egyes nap kiemelve egy ilyen vagy ehhez hasonló kérdés, aminek az a lényege hogy az összes nő frigid? az illetőnek, aki ennyire meg van sértődve a nőkre ajánlok egy pszichológust, mert itt nem hiszem, hogy fogjuk tudni orvosolni a valódi baját.
2014. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vagy szűz a lány, vagy nagyon vallásos, vagy nagyon fiatal, vagy mégsem úgy tekint rád, mint a párjára, csak egy haverra...

Nálam pl egy hónap után megtörténik a dolog.

Kérdezd meg tőle miért ilyen.

N

2014. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sziasztok!!!!!!!! Én a 7/8-asnak adok igazat .....am én is nő vagyok ... figyelj hapsikám ha a barátnőd nem hajlando le feküdni veled annak oka van !!!!!! vagy egyszerüen undorodik töled már ,vagy nem ugy tekintrád mintha a barátja lennél vagy még fél tőled ahogy én is féltem hogy átvernek ez nem fordult meg benned hogy pl:. sokat csalodot ,át verték és nem akarja át élni ugyan ezt veled ...... atól még úgyan ugy szerethet én pl:. 6 hónap kellet mig lefekütem a barátommal és kőztünk is minden jó .. Én azt tanácsolom üj le vele és beszéljétek meg ezt együt kinek mi lenne jó mert igy nem fogtok egyről a kettőre jutni ...
2014. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!