Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Szerintetek az ellentm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek az ellentmondásos, hogy egy kapcsolat szeretetre, szerelemre, törődésre épül, ugyanakkor a lány uralkodik a fiún, az úrnője, istennője, dominája a fiúnak?

Figyelt kérdés

A retardált válaszokat most köszönöm, de nem kérném. Majd legközelebb, ok?


Nagyon érdekelne a véleményetek, és ha szemétség is, de a női nem meglátásaira lennék inkább kíváncsi, szóval fiúk, most inkább csak olvassatok, jó?


És érdekelne, mit váloztat szerintetek az a helyzeten, ha

a) csak a szexben van ez a felállás, egyébként egy normális kapcsolat, vagy

b) a szexen kívül is sokkal "odaadóbb" a fiú, mint "az átlag"?


Előre is köszönöm mindenkinek a korrekt választ!



2014. okt. 3. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a) teljesen rendben van, ha mindkét fél benne van és nem rá van egyikükre-másikukra kényszerítve a szerep.


A b)-t is látom néha, de eléggé lehangol. Az is, amikor a leányzó a szolgalelkű. Az egyenlőségben hiszek, szerintem nem kell két fős csapatba főnök/beosztott felállás.


31 F

2014. okt. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel az égvilágon semmi gond nincs. Ha csak és kizárólag a szexben van ez, akkor rendben van a dolog. Ez csak azt jelenti, hogy nincsenek tabuk és ki meritek élni a vágyaitokat. Ha mindkettőtöket ez izgatja, és jó is, élvezitek is, akkor nagyon jó nektek! :) Ez csak egy szexuális vágy, amit kiéltek egymással, egyáltalán nem ellentmondásos. Én valamelyest régi vágású lány vagyok, eléggé visszafogott, fontos számomra a tisztelet, főleg a barátom részéről, de az ágyban azt élvezem, ha mocskos szavakat mondunk egymásnak, ha megszorítja a tarkómat, húzza a hajamat, a k..vájának, r..bancának nevez és úgy is bánik velem. Az ágyban ezt szeretem/szeretjük, egyébként meg sokkal mélyebb, bensőségesebb, erősebb a kapcsolatunk, mint az átlag mai pároknak, és egy hölgyként kezel engem mindenhol. Nekem soha nem fordult meg a fejemben, hogy ez ellentmondásos lenne, vagy bármi gond lenne ezzel. Nálatok sincs semmi gond! :)


23/L

2014. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Számomra undorító', ha a lány a főnök. 18/l
2014. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ellentmondásos.


De ez csak kívülről látszik, és csak annak, aki ismeri a szeretet, szerelem szó jelentését.


Mert aki nem ismeri, az szeretetnek, szerelemnek az általa ismert legerősebb érzéseket nevezi, nem is feltétlenül pozitív érzéseket, és az más, mint a szeretet.

:)

2015. szept. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 De La Cruse ***** válasza:

Harmonikus kapcsolatba belefér egy kis irányítás átadás, BDSM, Domina játék de az intimitásnak arra a részére érvényes, ahol az ágy van.

Azon túl egészségtelenné teszi a kapcsolatot amiből a férfi előbb utóbb menekülni akar.

Szóval meg kell a korlátokat keresni aztán betartani. A határfeszegetős kapcsolatok mindig gallyra mennek!

2018. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!