Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért marad valaki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért marad valaki olyan kapcsolatban, amiben nem boldog?

Figyelt kérdés

2014. okt. 4. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszi az, vagy az akar lenni.
2014. okt. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mi emberük szeretjük az utolsó pillanatig hinni, hogy minden megjavulhat
2014. okt. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert hülye
2014. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mert fél az egyedülléttől?


Mert a kedves párja zsarolja?


Mert anyagilag nem teheti meg, hogy elköltözzön?


Mert van egy kiskorú gyerekük?

2014. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
1: Mert egy boldogtalan kapcsolat is kapcsolat. 2: Mert veled még sza-abb lenne az élete!!!!
2014. okt. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert fél feladni azt a sok időt (itt pl. évekre gondolok), amit együtt töltöttek a párjával.
2014. okt. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Mert nő.
2014. okt. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert nem egyertelmuen rossz a kapcsolat, hanem van amikor nagyon jo es van amikor epp rossz szakaszt elunk at, es amikor eldontom, hogy akkor legyen vege, akkor eszembe jutnak a szep dolgok is es mindig ugyerzem erdemes meg egy eselyt adni.. meg nem is vagyok benne biztos, hogy el tudnam-e hagyni. Eleg nehez dontes. Ha teljesen rossz lenne akkor mar otthagytam volna. Most ingadozok. De egy kicsit ugy erzem, vege fog ennek lenni, mert nem tudom elkepzelni, hogy vele eljem le az eletemet, de viszont meg otthagyni se birom mert meg valami miatt kotodom hozza, de nem az a teljesen tokeletes kapcsolat.
2014. okt. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Belulrol nem fekete-feher minden, es sok olyan dolog van, amit egy kivulallo nem erthet, vagy nem lathat. Az erzesek amugy sem logikus dolgok, csak ugy erezzuk oket, meg ha a fejunk mast is mond. Nekem voltak nagyon nehez idok a mostani kapcsolatomban, de megsem tudtam volna azt az X evet csak ugy eldobni es magam mogott hagyni. Nehez megtalalni a hatart a kozott, amikor meg javithatok a dolgok, meg amikor mar csak bemagyarazzak maguknak az emberek, es a multban elnek.
2014. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hitelek..kell egy olyan anyagi hàttér hogy az egyik fél ki merjen lépni.ha nincs munkàja lakàsa el vehetik a gyereket.akkor màr inkàbb a biztos szar.
2014. okt. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!