Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet felnyitni egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felnyitni egy lány szemét, aki egy olyan kapcsolatban van amiben kihasználják és érzelmileg zsarolják?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem és jó barátok is voltunk. Mostanában volt az , hogy ténylegesen kezdtünk közel kerülni egymáshoz ,de a pasijával maradt a bűntudata miatt amit ő okoz neki állandóan.


Akit érdekel annak leírhatom privátban részletesebben is a történteket.


2013. dec. 28. 16:57
1 2 3
 1/22 Frepi voook ***** válasza:
Mondd meg neki hogy olyannal legyen aki megérdemli
2013. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Leírhatod.

Annyit viszont most mondok, hogy valószínű sehogy. Inkább menekülj mert azzal teszed neki a legjobbat. Ő a pasijával akar maradni téged pedig érzelmi szemeteskukának használ. Majd, ha nem lesz ilyen ember az életében akkor talán rádöbben, hogy nem jó neki a pasijával.

2013. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Rá kell lépni a lábára... szär helyzet... sajnálom/sajnállak.. remélem megoldod
2013. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Nagy eséllyel sehogy. "A szerelem vak", ahogy mondani szokták, és sajnos ez igaz is sok esetben. Amíg ő maga nem látja be, hogy ez nem jó, addig te semmit nem tehetsz. Legalábbis eddig ezt tapasztaltam..
2013. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs rá sok esély.:( Leírhatod, engem érdekel.
2013. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Igen sajnos tudom , hogy meggyőzni így nem fogom tudni. De próbáltam rávezetni az igazságra... Azt gondoltam , hogyha egy normális emberrel van talán rájön milyen kapcsolatban él és véget vet ennek.


Első elmondtam neki ahogy azt is , hogy szeretem és rám számíthat , ha baj van.

2013. dec. 28. 17:38
 7/22 anonim ***** válasza:
A lánynak magának kellrájönnie, de hidd el, előbb-utóbb rá fog jönni, csak ki kell várnod azt a pillanatot. És amikor ez megtörténik, akkor állj mellé, de még ne startolj rá. Ha te leszel a lelkitámasza, akkor hidd el, egy idő után beléd fog szeretni. Csak türelem! :)
2013. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Költőnő? ***** válasza:
100%

elmondhatnád neki épp, de mindig lenne egy oké, de...

jó, de....

igen, csak...

ha magától nem jön rá, h vmi nem gömbölyű és Ő MAGA nem kezd el gondolkodni a miérteken, addig Te mondhatsz bmit.

2013. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Értem.. Hát nemtudom lesz ami lesz. Most abban maradtam hogy kérek némi szünetet amíg lerendezem a dolgokat magamban , mert nem akarok rövidtávon meghülyülni annak a tudatában hogy még együtt vannak
2013. dec. 30. 11:10
 10/22 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes, és állj a lány oldalára, akár a pasijával szemben is. A srác féltékenységi rohamot fog kapni, ezzel ártatlanul szétszeded őket. A lánynak meg majd felnyílik a szeme, csak türelem.
2013. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!