Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ha tetszik egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha tetszik egy nő nektek, és másvalaki hajt rá, annyiban hagyjátok? (Lent részletesen)

Figyelt kérdés

A történet,nevek változtatásával.

27 éves nő vagyok,a munkahelyemen májusban megtetszett egy férfi,nevezzük Csabának.Idősebb nálam,egyedülálló,távolságtartó mindenkivel,először még köszönni is alig akart,de én csak csendben álmodoztam róla.

Aztán június végén szintén a munkahelyen megszólított egy férfi(legyen Viktor),nem kertelt,meglátott,és tudta,hogy meg kell ismernie.

Csakhogy nős volt,éppen válófélben,merthogy rosszban vannak a feleségével.

Odajött hozzám mindig beszélgetni ahol dolgozom(más osztályon vagyunk),és elejében érdekelt is,meg mondta,hogy elválik,de mai napig nem vált el.

Viszont 3 hete már zavar,hogy odajön,mert csak hiteget,de sosem változik semmi,kértem,hogy hagyjon,de csak odajön.

Hála az égnek nem volt köztünk semmi testiség,tartom magam az elveimhez,nős férfival sose.

Sokan látták,hogy odajön hozzám,köztük Csaba is,és időközben Csabával elég jóban lettünk,sokat beszélgettünk,elmeséltem neki Viktor esetét is,azt mondta,hagyjam,meg hogy küldjem el,és hiába,csak odajön.

Azelőtt Csaba is odajött már hozzám,neki mindig úgy örültem,de ahogy Viktort lássa nálam,felém sem néz,sőt,már hozzám sem szól!!!

Pedig már május óta tetszik,végre jókat beszélgettünk,és ok nélkül összeveszett velem!

Csaba barátja beszélt velem,hogy tetszem valakinek,de minek beszélgessen velem az illető,ha engem lefoglal más.Azt mondta,bezárok magam előtt egy lehetőséget.

Egyből arra gondoltam,hogy tetszem Csabának,és az egyetlen megoldás,ha kőkeményen elhajtom Viktort a francba.

Akkor talán minden helyreállhatna.

De Csaba miért nem érezteti velem,hogy tetszem neki?

Miért duzzog most?

Férfiak,miért ilyen?

Hogy békíthetném meg?Nekem ő nagyon fontos!



2014. okt. 4. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen egyszerű a helyzet,és úgy néz ki Te is rájöttél,csak bizonytalan vagy nagyon a dologban szerintem.

A "Csaba" nevű valaki,nos neki rohadtul tetszel,nyitott is feléd rendesen,csak mivel jött a macsó gyerek "Viktor",úgy gondolja neked úgyis ő kell,és inkább hagyja az egészet,mert valamiért úgy látja,hogy neked a "Viktor" jobban tetszik,és vele akarsz lenni inkább.

Nem duzzog,csak amíg útban van a másik,addig nem fog lépni,és az útban lenni.

El kellene küldened jó messzire melegebb éghajlatra ezt a "Viktor" gyereket,és "Csaba" felé pedig nyitnod kellene elég rendesen,hogy érezze valóban van esélye nálad,és megéri próbálkozni.

2014. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen úgy jön le neki, mármint Csabának, hogy Te továbbra is "udvaroltatsz" magadnak Viktorral, vagyis esélyes nálad a csávó (nem koptattad le még mindig) és ez az ami miatt "megharagudott". Küldd el Viktort a búsba és nyiss Csaba felé. :) Sok szerencsét!
2014. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!