Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan taníthatnám meg csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan taníthatnám meg csókolózni?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve együtt vagyunk. Nem tud csókolózni. Próbáltam rávezetni,olvastam hogy vegyünk egy cukorkát a szánkba és adogassuk át,és olvastam ez sokaknál bevált. Azt mondta ez undorító,hogy egy cukorkát adogatunk egymás szájába -.-. A furcsa az hogy hozzáér a nyelvemhez a nyelvével,sőt máshova is hozzáér a nyelvével, de a cukor átadása undorító neki. Segítsetek,hogy tudnám más módszerre gyakoroltatni vele? 18L ő is 18

2014. okt. 5. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Akkor élvezzen a szádba, és azt adogassátok.
2014. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
#1 XDDDDDD
2014. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:

próbáld mutatni ,éreztetni vele hogy kellene

mondhatod is akár mit-hogy-hová

mert az neked jobb,élvezetesebb

csak felfogja

2014. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hogy lehet, hogy ket ev alatt valaki nem tanul meg csokolozni? ennek osztonbol kene jonnie. de mit ront el, tul lassu, tul gyors, nem tudja felvenni a ritmust?? mondd meg neki, hogy mit csinaljon maskepp es hogy utanozza a te mozdulatidat. bocs a kerdesert, de mas teren is ilyen ugyetlen (szex, oral)? mert akkor lehet, hogy egyszeruen nincs erzeke az ilyesmihez..
2014. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vesztes a srác.
2014. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha valamit jól csináld, dícsérd, ha valamit nem csinálj jól, javítsd ki kedvesen, nehogy elmenjen a kedve. Ha van ötleted, hogy miként csinálja másképp, mond el, hidd el, meg fogja próbálni.
2014. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és az normális hogy nálunk egy csók az minimum 5-10mp ig tart?? :O Nem tudom, de nekem az igényem minimum 3 perc lenne, de ő ezt iszonyúan soknak tartja :(
2014. okt. 5. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!