Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar csókolózni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar csókolózni a barátom?

Figyelt kérdés

2 hétig kavartunk, csókolóztunk, le is feküdtünk, mindig volt valami programunk, utána összejöttünk, és most mintha meghalt volna minden.

Nem csókolózunk,csak szájra puszi van. Együtt is szoktam aludni néha, de akkor sincs semmi,inkább csak alszunk.

Megértem hogyha fáradt, de aludni otthon is tudok :/


2014. aug. 23. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek például csókolózni, mert utálom ,ha nyálas állandóan a szám, ráadásul nő az estleges fertőzés kockázata.
2014. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség... Megkapta amit akart és most már nem vagy izgalmas neki... Kár, hogy a normális csajokat ezek a bunkók találják meg...
2014. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
most a töcsök, vagy a csóki-móki hiányzik?
2014. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:'DDDD

igazából minden, nem értem miért változott

2014. aug. 23. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!