Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régi szerelem újralángolása!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi szerelem újralángolása! Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

A történet:

még 4 éve történt, egy volt iskolatársammal jöttem össze, mikor 1 suliba jártunk nem vettük észre egymást.. Mikor elballagtunk rá 1 évre összefutottunk, leszólitott, dumáltunk. Iwiwen is ismerősök lettünk, levelezgettünk, találkozgattunk és összejöttünk. Én akkor voltam 21 ő 24. Szép, jó volt az eleje az érdekeimet nézte meg meglepett, meg törödött velem.. Aztán 2 hónap után meg átvágott, és kirugott az exe miatt egy 2 gyerekes anyuka miatt (a gyerekek nem tőlle vannak, hanenm az exem előtti pasijától), meg rendre "eltünt" pl. telefont nem vette fel, ilyesmik..., rettenetesen sz.r volt utánna, nagyon összevesztünk jó ideig nem is beszéltünk.. Aztán ujra összefutottunk, dumáltunk, még mindig eggyütt van a csajjal... De más is történt köztünk... Utánna kértem h ne keressen többé, de ő hivogatott találkoztunk is, "az" is volt mindig meg meghallgattuk egymást... Azóta van uj barátom már 1 éve, elötte , ill. miután a fentebb leírt exemmel vége lett, 3 évig senkim se volt, féltem... A mostani párommal is megvagyunk, bár vannak zűrök, fényéveknyire sincs az exemtől, meg a jelenlegi nem akar dolgozni, alig járunk el valamerre, az az exem egy csomó helyre elvitt meg dolgozott is, voltak életcéljai...de a mostani nem bánt, nem csal meg.... Az exem tudja h vele vagyok, ismeri, és hivogat is sokszor,h mi van velem, multkor találkozni akart.... Meg egy közös ismerőstöl tudom h már nem olyan a csajjal a kapcsolata... Próbáltam vele beszélni mikor egyedül voltam h próbáljuk meg ujra de hasztalan maradt... Meg elég sűrűn eszembe jut, sokszor sírok ha rágondolok (most is)és ennek már kb 4 éve... Néha jó hogy beszélek vele, jó h tudok róla, csak rossz ez az egész hogy ő egy lelakott 2 gyerekes nő mellett boldog...... Pedig mellettem sokkal jobb élete is lehetett volna... Most jól esett kiirni.. Lehetőleg tahók mellőzzenek.

L/24



2014. okt. 6. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A gondolatok megannyi energiát emésztenek fel, és minél jobban táplálod az illúziót annál jobban fáj a valóság. Próbáld meg azt, hogy amikor ott a gondolat ami őt takarja akkor az ebből a gondolatból merített érzésre koncentrálj, és hagyd el a gondolatot. Ha jól csinálod az érzésben örömödet leled, és se nem pozitív se nem negatív felhangja nem lesz a gondolatnak a jövőben.
2014. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"lelakott 2 gyerekes nő mellett boldog"
2014. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Uccsó: Tényleg az, volt szerencsém élőbe látni.. :S a csaj 30 éves, az exem meg 26... Ráadásul a csajnak csak 8 általánosa van, meg munkája se volt akkor, nekem van érettségim, 2 szakmám, és munkám is. :) Van azé különbség...
2014. okt. 6. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt most nem a lelakott volt a lényeg,hanem Te magad írtad,hogy boldog...akkor mit is akarsz? :)
2014. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát nem egészen, mert párszor megcsalta velem, meg csalja mással is... Akkor hogy lenne boldog? Én ha boldog vok a párom mellett rá se tudok másra nézni.... Sőt, mégha rossz volt a kapcsolat akkorsem csaltam meg a barátomat hanem kiléptem, szakitottam vele szépen....
2014. nov. 10. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Így más..de így meg azért nem akarnék tőle semmit,mert nem tudnék benne megbízni..Mit vársz egy ilyen embertől aki össze-vissza csal mindenkit mindenkivel..?


A történetből az jött le,hogy a csávó avval van aki épp az útjába esik..a barátnője meg ott van biztosnak..

2014. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az elején tényleg számithattam rá, meg rendes volt velem... Nem mondtam volna őt nagy csajjozógépnek, de volt h megsalta velem a csajt igy párszor ha találkoztunk de nem jöttünk össze ujra... Tetszett h van élettapasztalata, meg még igy is ha találkozunk néha pokoli érzés ha látom meg beszélek vele, de valahol megnyugtat, mert amugy jó társaság... Nemrég ért véget az 1 éves kapcsolatomnak és nekem adott igazat sokmindenben hogy mi is volt az okom amiért szakitottam a másik exemmel, meg tanácsokat adott, stb
2014. nov. 10. 19:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom h nála jobbat érdemlek, csakhát nemtudom... Hiába figyelt rám az elején meg vitt el jó helyekre, ilyesmik, ha ő cseszte el 3 hónap után... de az uccsó exyemet mégcsak nem is tudtam olyan tisztán, szépen szeretni mint őt 4 éve, még a szüzességemet is ő vette el, azt hittem h értékelni fogja h nem vok füvel-fával tipusú lány... A legutolsó exemmel vele 1 évet voltam eggyütt, igaz ő nem csalt meg , csak anyuci kicsifia volt, őt neem tudtam ugy szeretni mint a fentebb leirt exemet 4 éve, akivel 3 hónapig voltam eggyütt
2014. nov. 10. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:

" párszor ha találkoztunk de nem jöttünk össze újra"


Ha akarna tőled valamit akkor szerintem összejöhettetek volna..

Te vele tudnál lenni,úgy hogy össze vissza csalt mindenkit? Nem félnél,hogy téged is megcsal?

2014. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!