Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menthető még ez a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még ez a kapcsolat vagy már nem? Ha igen mit kellene tenni?

Figyelt kérdés

Tudom nem ide tartozik a kérdés,de talán ezt a témakört komoly gondolkodású emberek figyelik és kommentelnek ,akik tudnának segíteni.

A páromról(29 éves én 24 )lenne szó és a kapcsolatunkról. Február óta ismerjük egymást és azóta együtt is vagyunk ,de csak júliusban mondtuk ki "hivatalosan"hogy járunk,mert olyan egyértelmű volt,hogy együtt vagyunk. Minden nagyon szép és jó lenne,ha nem lenne gyerekes 30 évesen,ha nem lenne? képben az ex,ha bízni tudnék benne és tenne a kapcsolatunkért ő is.

Leginkább azóta vannak problémák amióta tudomást szereztem a csajról. Egyszer a mobiljában láttam egy beszélgetést még februárban (pár napra rá,hogy megvolt az első talink)amit ezzel a lánnyal folytatott,és azt írta neki sokat gondol rá,hiányzik neki. És később is voltak ilyen beszélgetések közöttük. Neki állandóan írta látni akarja,nálunk én kértem mindig. Találkoztak is mikor már velem volt de állítólag akkor semmi nem történt. A tel.száma is megvolt a lánynak és régebben aludt is nála. Nem azzal van a baj,h volt neki,hanem hogy még mindig itt van,és ragaszkodik hozzá,továbbra is lájkolgatja a képeit. Úgy beszéltük meg nem tartja a kapcsolatot vele,tel töröl a számát,faceről tiltja és nem beszél vele se így se úgy ,tali nincs mert én sem tartom a kapcsolatot az exemmel. Belement de volt magyarázat erre is. Hiába törli ki a számát a csaj attól tudja hívni,és nem haragban váltak el.

Azóta mióta olvastam a levelet nem tudok bízni benne,folyamatosan az van bennem vele van,tartják a kapcsolatot ,és ki tudja talán együtt is vannak. Csak érdekli még ha a képeit likeolja...(bár a múltkor mikor e miatt összevesztük nem likeolja a képeket) 1000szer mondtam neki ha menni akar menjen,de ne játszon velem,válasza mindig h nem akar menni,ha akarna menne,velem akar lenni ,engem szeret stb. És facebookon úgy van beállítva neki hogy ki láthatja azt hogy együtt vagyunk (mert ki van írva)hogy egyéni. Szóval titkolja hogy együtt van velem,nem vállal fel.

A másik probléma a gyerekes viselkedés amit be is ismer. Mikor összeveszünk flegma velem,olyan undok mikor ír,ironikus ,engem okol mindig mindenért,és szó nélkül faképnél hagy. (szinte mindig neten veszünk össze) Persze mikor egyszer én hagytam ott szó nélkül akkor jött azzal bolondnak nézem. Mikor eltűnik és keresem,a levelekre,smsekre nem válaszol,hívom nem veszi fel,kinyomja v kikapcsolja de másnak ő jön és "nyalizik".

Mentális problémái is vannak de ezt elfogadom és próbálok segíteni neki bár nehezen viselem a hangulatváltozásait. Az is zavar hogy nem vállal fel. Náluk még nem voltam,igaz ő sem nálunk de én haza hoznám ,de ő mindig azzal van milyen a családja,h állandóan veszekednek . de ez engem nem érdekel. Állítólag otthon elmondta h vagyok neki de ezt magától nem mondta el,egy vita közben derült ki. Múlt héten is szakítottam vele de akkor együtt maradtuk viszont most be telt a pohár. Hétvégén taliztunk volna,de nem jött el. Pénteken egy kicsit összekaptunk ,hogy soká időbe telik mire válaszol és említettem neki szépen. Azt mondta nem mindig ül a gépnél,vagy a kertben van,vagy a garázsban pakol,vagy megy boltba ide -oda,v filmet néz. És írtam neki, hogy legalább akkor szóljon hogy nem tud írni,mert ezt vagy azt csinál ne várják rá egész nap. És írtam ha akar talizni akkor jön ha nem akkor nem. És neki megyek aludni. Este kérdezte h akkor a szokott időben talizunk ? Később is megkérdezte de nem láttam mert aludtam. Reggel 6-kor írta jól van értem akkor találkozzunk vasárnap mert haragszom rá. 7-kor írtam,nem haragszom és jobb ha ezt megbeszéljük személyesen ne húzzuk. De nem válaszolt. 2 sms-t írtam,és 17-szer hívtam de nem válaszolt. Na ekkor telt be a pohár. Majd 10 órakor írt. De nem igaz,h nem hallotta a telefont. És nem először fordult elő,h nem jött el a randira. Még az elején fordult elő 2szer akkor is hülye kifogást adott. Elegem lett és szakítottam vele,mert nem először ilyen velem,és nem tesz semmit a kapcsolatunkért. Persze ez nem tetszett neki,és megint kaptam az ívet tőle. Este kérdeztem tőle,h akkor most mi van,együtt vagyunk mert ő szerinte igen. Azt felelte igen. Kérdeztem tőle szerinte mit kellene tenni hogy megoldjuk a problémákat? Nem tudja pedig egész nap ezen jár a feje. Írtam h mindenre van megoldás csak akarni kell és gondolkozni,leülni a másikkal szemtől szembe és őszintének lenni. Választ nem kaptam rá. Ha ő sz@rik erre az egészre,akkor én nem tudok mit csinálni vele,egy párkapcsolatban ketten vannak nem egyedül és én egyedül nem tudom megoldani ezt. Erre se írt semmit. Reggel úgy tett mintha semmi baj nem lenne. Írta "Jó reggelt"de nem írtam rá,később hogy kezd aggódni hogy fiúzom...erre sem feleltem.

Már a saját érzéseimmel vagyok tisztában,elüldöz magától. Azt hiszi likeolja a képem akkor minden helyre jön,Mikor nem vállal fel még facebookon se,egyéni van beírva neki,mert meglátják, hogy vagyok neki és lebukna a csaj előtt ?

Tanácstalan vagyok,nem tudom mit tegyek.



2014. okt. 6. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kérdező, én egy exként írok neked.

13 év után elváltunk, mert nem tudtunk együtt élni tovább párként. Ez 3 éve történt. Én azóta férjhezmentem, a volt párom pedig 2-3 barátnőt fogyasztott el ezalatt. De mi nem gyűlölködve váltunk el, hanem intelligens emberként megállapítottuk, hogy nem megy tovább, barátságban és békében váltunk szét. Időnként telefonáltunk egymásnak, emailt írtunk, ritkábban találkoztunk, beültünk egy filmet megnézni, vagy csak leültünk egy kóla mellett beszélgetni.

Nem tudok többet férfiként tekinteni rá, csak barátként.

Most megismerkedett egy lánnyal, aki olyan, mint te. Dührohamot kap akkor, ha megtudja, hogy beszéltünk egymással. Képtelen felfogni, hogy az EX az EX, és nincs köztünk semmi. Ő is azt mondja, mint te, hogy exszel nem szabad kapcsolatot tartani.


Ugyan, miért? Nekem tök hiányzik az, hogy nem beszélhetek vele, és tudom, hogy ő is rosszul érzi magát, de inkább enged a lánynak, pedig ebből nem lesz semmi jó.


Egyszer már szakított a lánnyal, másnap azonnal hívott, smst küldött, hogy sajnálja, hogy így elhanyagolt, de a banya nem engedte.


Kérdező, szerinted miért VELED van a párod, és miért nem az EXszel?

2014. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Picit sok jelentőséget tulajdonítasz a facebook-nak.
2014. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

1 vàlaszolo? Es miert jo az neked ha az ex pasid es a baratnoje vitatkoznak beloled?ha a csaj durohamot kap??

Es a ferjed tudja hogy eljarsz vele filmezni stb.??

Ha egyszer ex es ha kimondtak hogy vege akkor legyen vege! Sajat maguknak hazudnak az emberek hogy csak baratok..



Kerdezo: en viszont megertelek ezt csak uvy tudod megoldani ha elbeszelgetsz a baratodal ezel neked igy fajdalmat okoz.

Es valaszon ha fontosabb az ex akkor legyen koztetek vege. Ha nem akkor szakitsa meg a baratsagot. Ahol 1 kapcsolat volt*dugtak*abbol sohesem lesz baratsag!!

2014. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Őszintén, te mit vársz ettől a pasitól? Miért nem keresel egy olyat, akinek csak te kellesz? Nem azzal lenne baj, hogy nem köpköd az exére, talán inkább ő még szórakozásra vágyik laza kapcsolatra az írásod alapján. Ha te többet, komolyabbat szeretnél, keress mást. Ez nem úgy tűnik, mintha a nagy szerelem lenne.
2014. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Kérdező, szerinted miért VELED van a párod, és miért nem az EXszel?"


Sok oka lehet, attól még lehet köztük sokminden! Lehet (sőt nagyon úgy tűnik), hogy a súgó csak kapaszkodó, míg az extehén a nagy Ő.

2014. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hagyd a francba ezt az embert! én is hasonlóan jártam. az exemmel már együtt laktunk mikor többször előfordult hogy úgy értem haza hogy épp meg volt nyitva a facebook neki és az exnője profilját nézegette, én csak ennyit láttam. többedik alkalomnál rákérdeztem, hogy ez most mi? erre azt mondta nyugodtan olvassam el hogy miről beszélnek. nem tettem mert elég gáznak tartottam. sok rémálmom volt amiben megcsalt engem azzal a nővel, hónapokig őrlödtem magamban. egyik reggel elmentem dolgozni, nagyon rossz előérzetem volt, fogtam a laptopom és beléptem a facebookjába (nem érdekelt hogy szabad vagy sem) mert tudtam a jelszót. na akkor ott olvastam el, hogy így meg úgy szereti az exét, nem tud aludni sem úgy szenved + egy kis nosztalgiázás és jött a tőr a szívemnek amikor leírta hogy mi volt legutóbb... azonnal felhívtam hogy magyarázza el mi ez és hogy nagyon gyorsan takarodjon ki a lakásomból. tagadott, hazudozott, törölte az üzeneteket amire újra beléptem. az exnő nem is tudott rólam. vele beszéltem telefonon is, mindent elmondott. az exem továbbra is tagadott, azt mondta az már régi sztori. olyan nagyon össze voltam zavarodva, annyira jól manipulált hogy a végén már nem tudtam mi igaz, mi nem, nem hittem a saját szemenek sem. "megbocsátottam" de mondtam neki, hogy választhat, ha engem választ akkor csak elég ha gyanúba keveredik és máris repül. azóta nem kereste a nőt. de mivel voltam annyira hülye és ezt elnéztem és hagytam hülyére venni jmagam azután több mindennel is rászedett. aztán vége lett. ne hagyd magad, hagyd őt a francba mert nagyon csúnyán fogsz járni.
2014. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Férfiként az 1. válaszolóval értek egyet.

Sajnos sok nőnek olyan kicsi az önbizalma, hogy elmarnak mindenkit a férfi közeléből, aki nő - még akkor is, ha az illetőnek van párja, sőt, még akkor is, ha nem egy női barátról, hanem családi barátokról van szó.

Nekem volt egy ilyen hosszú kapcsolatom, aki mindenkit elmart mellőlem. Amikor már nem maradtak nő barátok, ráment a házastárs barátokra, majd amikor ők is elmaradtak, ráment a férfi barátokra is. Teljesen ki akart sajátítani, tönkre is ment bele a kapcsolat.

Hogy miért voltam mellette és nem rúgtam ki az elején? Jött a baba. A gyerekekkel zsarol azóta is... inkább kevesebb, mint több sikerrel. Mindenesetre a régi barátságok újra feléledtek, amelyek meg nem, azok annyit is értek. Legalább ennyire jó volt ez az egész.

Aki nem bízik a párjában, ne párkapcsolatot keressen, hanem pszichológust. Veszekedjen akkor, ha a párja megcsalta, de addig ne tegye tönkre a kapcsolatot egy "vélekedés", egy elképzelt "lehet, hogy megcsal" miatt.

2014. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

A férjem pontosan tudja, ha összefutok vele, az összes emailem, facebookom, sms-em nyitott könyv számára, nincs titkolnivalóm.


13 évig voltunk együtt, miért kéne megszakítani a kapcsolatot? Csak azért, mert párként nem működtünk? Attól még 13 évet együtt töltöttünk, nekem ő most olyan, mint a legjobb barát, aki nagyon jól ismer.


Nem érzem azt, hogy választásra kéne őt kényszeríteni köztem és az új barátnő között. Én nem akarom, és nem is fogok visszamenni hozzá, de barátként szeretném, hogy jelen legyen az életemben.


A férjem érti, és elfogadta. Kár, hogy nem mindenki ilyen.

2014. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!