Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak tetszik egy srác? és Gáz van

Figyelt kérdés
Segítsetek pls Van egy srác aki tetszik megtudta hogy tetszik nekem nem tőlem mástól de akkor is tudja de nem reagál rá

2014. okt. 6. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert akkor te meg nem tetszel neki.
2014. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gáz. Nem tetszel a srácnak.
2014. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem lehet hogy az van hogy nem biztos benne hogy tényleg tetszik nekem mert am nagyon jobban vagyunk állandoan beszélgetünk skypon is meg a suliban is és nekem is mondták már hogy tetszek neki kb egy hete
2014. okt. 6. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mert ha a fülébe jutott az a hír, hogy ő neked tetszik, akkor ha te valóban az esete lennél, akkor próbálná kideríteni. De ha nem reagál, akkor az annak a jele, hogy nem vagy az esete.


De te is tudod, hogy ezt hogy derítheted ki. Leülsz vele, és elmondod neki, hogy tetszik neked, akkor majd megkapod a választ, hogy az esete vagy-e, vagy sem. Addig is maradnak a találgatások.

2014. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy a srác így növeli a vonzalmat saját maga iránt. Tetteti hogy nem érdekli a dolog, aztán te még jobban rákattansz és meg akarod szerezni - ez a vonzalom. Figyeld meg, pár nap mulva lesz valami.
2014. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!