Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác, a többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, a többi lent. Szerintetek szivat?

Figyelt kérdés

Bevallom hogy 'félek' a sráctól! Mi van ha csak

szivat? Ha én beavatom mindenbe és Ő pedig átbasz? Hisz nem átlátszó? A nagymenők királyfia , egy kigyúrt állat,aki bármelyik csajt megkaphatna pont engem akar? Azt aki a népszerűségi lista legalján van? Akit minden álló nap 20 ember cseszeget? Ő végig nézett mindent, mindent. Látta mennyire lenéznek.Mennyien piszkálnak.Kevés embert engedek magamhoz közel, és nehezen nyitok kifelé. Nem bízok senkiben elsőre.

Mekkora poént tudna belőlem űzni! Félek neki elmondani Neki dolgokat, beavatni ebbe és abba, mi van ha hazudik? Mi van ha utánna két lapáttal rá tesz és kibeszél? Hónapokon át én lennék a téma , a suli szopadéka ha mondjuk megtudnák elveszítettem, nem számít hogy őket félmegye lekezelte, akkor is. Nagyon szépen udvarol. Most végzett ,érettségizett. De érdeklődik ugye rólam,mindenről szószerint. Ami normális, csak nem merem neki elárulni. Szerinte lekellene bontanom a falat, és majd idővel beszél a szüleimmel engedik-e hogy a barátom lehessen. ( Ez egy ilyen próba, igazság szerint nem kellene, csak ha komolyan gondolja, tegye meg, mutassa meg, hülyeség tudom)!

19 éves, 180 centi magas. Kigyúrt. Jobb karján egy hatalmas tetkó van.Versenyszerűen sportolt,jár kondizni, eléggé ki van építve. S ha csak megfektettni akar?Elvileg elmegy majd rendőrnek valami 2 éves képzésre, de most már nem tud, addig mint parkolóőr dolgozik,erről nekem fogalmam sincs hogy zajlik. Valaki esetleg tud?Mert úgy volt hogy valami edzőnek megy,ahova felis vették,aztán még sem. Nem iszik, nem cigizik tudtommal,viszont az igazgatóit sűrűn látogatta. Sok marhaságot csinált. Találkoztam vele ,viccelődött,elvoltunk. Kicsit perverz. Mert exemmel,akivel elvesztettem,arról is 'faggatott'.Szerintetek szivat, vagy komolyan gondolja? Feleslegesen agódok?


2014. aug. 17. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
na tessék, mondom én, hogy mindenki az ilyen csávókra nyáladzik
2014. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez így nem teljesen igaz, de lényegtelen. Nekem eddig két barátom volt. S nem így néztek ki,közel sem.
2014. aug. 17. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!