Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek folytassuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek folytassuk, beszeljuk meg vagy legyen vege?

Figyelt kérdés

telen kavartunk a baratommal 2 honapot. akkor nagyon nagy volt a szerelem meg mostanaig is. most ujra megprobaltuk de mar nem erzem azt ami volt. neha meg is. szerintetek csak akkor lehetunk szerelmesek ha azt erezzuk hogy mindig vele akarunk lenni? vagy mit tegyek? beszeljek vele?

ui.: lany vagyok, es nem akarja elhinni hogy szeretem, de nem vagyok az a bizonyitos fajta. tehat fiuk segitsetek!:)



2014. okt. 6. 18:01
 1/2 anonim válasza:
Gondolj bele hogy ő is úgy szeret e téged mint te őt. Próbálj a kedvére lenni. Próbáld vissza állítani a régi állapotot. Szerintem ne haggyátok ilyen könnyen! Drukkolok a sikereteknek! Az eredményt majd írd le :-)
2014. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a drukkolast:) annyi a baj h mar nem nagyon erzem azt h uristen de szeretem:( ez visszahozhato?:S
2014. okt. 8. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!