Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly ferfi, erkolcsos lany....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly ferfi, erkolcsos lany. Szép kapcsolat. Szakitott, mert nem vonzodott. De megis. O akarta hogy folytassuk. Jo volt. DÖBBENETESEN hirtelen elbizonytalanodott. Kidobtam. Meggondoljam meg magam ha ugy adodik? Mit tennetek? Pls lasd a kiegeszitest!

Figyelt kérdés
Megismertem egy lanyt egy templomban, o 22 en 30, sok sok szemezes utan, ramirt es elhivtam randira. Majd szepen ovatosan kozeledtem, sok szep randin, mert igen ertelmes kedves és artatlan kepet lattam rola, es nagyon fontos volt nekem, es nagyon tetszett mindenestul. Randiztunk csak masfel honapot, majd elhivtak egy csaladi kirandulasra, aminek a vegen osszejottunk. Ekkor mar tudtam h meg nem is randizott rendesen eleteben. De nagyon jo volt, romantikus es igen sokat beszeltunk, erzekeny teremtesnek tunt. Aztan megcsokoltam, es lattam h meg fel a testisegtol, de nem volt gond. Aztan jott egy feszultseg amikor mondtam, h o is aludjon nalam, ne csak en nala. (megbeszeltuk az onmegtartoztatast). Akorul vegulis szakitott velem, mert szoltam neki h valami gond van beszeljuk meg, es azt valaszolta h nincs vonzalom benne irantam. Nekem hihetetlennek tunt, s nemsoka bocsanatot is kert. Aztan rajott hogy de volt benne, es o mondta h folytassuk, szeretne, mert erzi a vonzalmat. Tehat osszejottunk ujra es nagyon boldognak latszott teljesen atadta magat, kozos barataink es a templom elott is felvallata, h o is akarja, es tok ok volt (mondom 30eves érett és tapasztalt ferfi fejjel! ), megjobban beavatott a lelki dolgaiba, olelt, lazan velem volt, es a lenyeg: hogy egy nagyon romantikus hétvégén, amikor tervezte o is h mit csinaljunk kovetkezo alkalommal, egy nagyon olelos csokolos, könnyes szemesnek tuno bucsu utan (mert mas varosban lakom), masnap megint elbizonytalanodott, en meg kidobtam. Tiszta targyilagosan kozolte h nem erzi a megfelelo szerelmet/vonzalmat mert valtakozik benne, en meg mondtam neki, hogy mivel nagyon tok ok volt az utolso percunk is ez nem miattam van, hanem az ő labilitasa. Ugy erzem mintha teljesen ketto lenne belole:Azon a hetvegen meg ram irt, meg parszor mintha keresne a kozelsegem, mellem ül, de nem ertem. Kedvesen irogat, mindenkifele kedves, mosolygos, kiegyensulyozott stilusa van, csendes,! De se kozeli baratai nincsenek, es meg a szuleivel is el, es meg a szulei is tul zarkozottnak mondtak ot, amikor beszelgettem veluk. ők arany emberek, de a lany meg kirekesztve elt sokig az iskolajaban (fekete oszztársak. ). Nekem annyira lelki problemanak tunik ez.22, ezek nem lehetnek hormonok es vallasos is, tehat csak tudná a cselekedetei "sulyat". Ő akarta masodjara, folytatni. Én amugy szeretnem, ha nem lenne labilis. Szerintetek? Meggondoljam meg magam ha ugy adodik az eletben? Mit tennetek? Hiszen most ujra kedves chat hangulat van koztunk (nyilvan emberileg nem akarom bantani), es valahol tok ertekes kis lelek. Es volt hullamhossz is, rengeteg kozos elmeny, biztam is benne. Ekkora SOKKSZERU dobbenet meg nem ert engem.5 komolyabb kapcsolatom volt, es telleg ereztem h tervez velem, szereti a csokot es a kozelseget, ölel, kedveskedett, hogy fejlodott az intimitasban is velem. Mintha baja lenne. Magával vagy fél az emberek kozelsegetol?

2013. nov. 27. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz erre válaszolni. Lehet, hogy annyira fél a testiségtől (mivel tapasztalatlan), hogy inkább azt mondja, hogy nem akarja, amikor kezd köztetek komolyabbra fordulni a dolog. Vagy mivel vallásos, éppenséggel bűnnek érzi, amit csináltok. Bár így nagyon nehéz megítélni őt. Amúgy attól, hogy 22 éves, attól még lehet labilis... Én is 22 vagyok és néha rám tör a "kamaszkor" és azt sem tudom, mit akarok... (Pedig alapvetően én is egy komoly lány vagyok) Remélem kinövöm idővel, meg ő is.
2013. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen, hát a csókot meg a kozelsegem elegge elvezte, es az volt a megdobbento, hogy megbeszeltuk miket csinalunk, o is feljott tervekkel es fel nap alatt valamiert, amikor mar nem voltam ott, utana. Amugy nem tudom, azért ha valamit bevállalsz, meg finoman kozelednek és élvezed, akkor is kidobnad vagy elbizonytalanodnal ien kis ido alatt? En csak azert kerdezem, mert haverjaim meg en sem lattam iet még. mmint fiatalabbaknal sem. Amugy volt olyan h a vertol igen rosszul van, vmikor el is ajul, meg h letorli neha a puszit az arcarol,ritkan..mintha undorodna ..periodikusan...de elojon, fel a viztol, szoval sok kis fura dolog. Utolag hallottam, h barati korbol levo csajokkal oltozott volna at egy oltozoben es kirohant, h ő szegyellős, elég hevesen stb.. na mindegy. Az is lehet h életében nem aludt még másnál, csak otthon stb. Ezek részletek. azt viszont nagyon szerette ha osszebujtunk, meg minden ien. kicsit sajnalom. najo. nagyon.
2013. nov. 28. 19:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hűha... hát az tuti, hogy fura a csaj. Lehet, hogy ha épeszű vagy akkor inkább hagyod a francba és nem okozol magadnak több fejfájást annak a fejtegetésével, hogy ő miért furcsa. De ha fontos neked, akkor légy kitartó. Szerintem nem az a baj, hogy nem akar téged, hanem hogy még a saját árnyékától is megijed.
2013. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hm. :/ jogos.. hát igy jartam akkor. thx.
2013. nov. 28. 21:52
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

A felénél és a sokadik kidobásnál eluntam.


Te 30 éves férfi, mondok én neked valamit: attól még, hogy valaki templomba jár, és erkölcsösnek mondja magát, lehet egy hisztis liba.


Kár, hogy erre a 30 év alatt még nem jöttél rá. Jó játékot a nővel, ha majd a gyerek után közli, hogy vége, úgy, hogy vissza se mehetsz!


Persze van aki szeret szenvedni. :D

2013. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, jogos felvetés:D nyilvan nem csak a templomos és jo erkolcsosnek tunos felvetés miatt gondoltam olyannak, amilyen... ettol fuggetlenul ja. amugy valami alapjan valogatunk...
2013. dec. 11. 20:19
 7/12 PearlDiver ***** válasza:

Azok alapján, amit írsz, nekem is úgy tűnik, hogy a leányzó egy főnyeremény, csak még nem nőtt ki az elhúzódó kamaszkorából. Ha tényleg ennyire megvan a hullámhossz, és úgy érzed, a csapongása önmagában téged nem zavar különösebben, akkor mindenképp érdemes várni rá, persze te tudod, mire akarod használni a 30-as éveid elejét. Szerintem neki csak jó sok idő kell, amíg megszokik téged és elfogadja, hogy veled biztonságban van. Esetleg keressetek majd egy jó fej lelkivezetőt, aki felnyitja a szemét a szexualitás modern keresztény felfogásáról :)

Nem semmi amúgy, hogy a "tisztes katolikus" nevelés mit tud művelni a fiatalokkal... szerencsére vannak normális papok meg szülők is, csak több kéne.

2014. jan. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát azért azt nem mondanám kereszténységgel összefüggésbe hohatónak, hogy valaki mással játszik, nem érez felelősséget egyáltalán, vagy parázik. amúgy a főnyeremény nagy túlzás :) meg volt minden esélye hogy emberként viselkedjen velem, és az hogy valaki pár óra alatt így meggondolja magát..az nem egy felelős vagy empatikus lelki állapot. inkább vslami nagy pszichés probléma jele. a kamaszkor véget ér 18-20 éves korra a hormonokkal ;)
2014. jan. 16. 19:46
 9/12 PearlDiver ***** válasza:

Sok keresztény gyerek viszont lényegében burokban nő fel. És láttunk már nem egy huszonévest mentálisan kamaszként viselkedni!

Nem mentegetni akarom, csak mindezt próbáld figyelembe venni :)

2014. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy fura dolgot mondok, de nem lehet, hogy kapcsolatfóbiás? Vagyis fél párkapcsolatot kialakítani, fél az ezzel járó kötelezettségektől. Ez nem függ attól, hogy ki mennyire erkölcsös.
2014. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!