Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 - 21. Nagy korkülönbség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 - 21. Nagy korkülönbség? /meleg téma/

Figyelt kérdés

Na szóval megismertem egy nagyon rendes srácot,nem járunk,de ő szeretné.Én nem nézném ki belőle hogy pedofil lenne,de nem tudom mitévő legyek a jelenlegi helyzetben vele kapcsolatban... ._.

Szerintetek ez már nagyon irreális korkülönbség? :c



2014. okt. 6. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
hát hogy te leszel a passzív fél az gyanús :D
2014. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 Nem gondoltam eddig sem hogy én lennék az aktív :DD
2014. okt. 6. 21:59
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem nagy...mármint a korkülönbség! :)
2014. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Rékcsi ***** válasza:
88%

Ha mind ketten érettek vagytok, akkor nem nagy a korkülönbség. Viszont várj pár hónapot a szexig, h biztos legyél a szándékaiban :)

Sok sikert nektek! :)

2014. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem meg sok ebben a korban, ő felnőtt férfi te pedig gyerek vagy......ez a helyzet.

Jah....és tudom, most jön hogy "érettebb vagyok a kortársaimnál", de akkor is sok.

Aztán az élet eldönti, de sejthető a végkifejlet :)

2014. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
15 éves fiú miért MELEG? Ilyenkor hogy lehet még eldönteni a nemi identitást? Nagyon fiatal még ehhez a SZEXHEZ FÉRFIVAL meg főleg...
2014. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Ennyi erővel, ha már a témában vagyunk a lánnyal való szexhez is fiatal... De megnézném, hogy magyaráznád el ezt a mai fiatal 15 éves fiúknak :D


Egyébként szerintem nem a korkülönbség a nagy (6 év tényleg nem lenne vészes), hanem inkább az élettapasztalatban vagy igen komolyan lemaradva. Ha sejtéseim nem csalnak te még most kezdesz érdeklődni más fiúk után szexuálisan míg ő.... Szóval ha össze is jössz vele semmiképp se menj bele könnyen és hamar a testiségbe.

Persze ez nyilván életfelfogás kérdése is szóval a te döntésed mindenképp! De ismerd meg milyen és hogy biztosan megfelelően fog téged minden szempontból kezelni. :)

2014. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Csá.Vágj bele én azt mondom.Egyszer élsz nem többször,

jól érezd magad!Az a lényeg.

Lehet,hogy most félsz,de utánna lehet,hogy bánni fogod.

Aki mer,az NYER!Hajrá!

2014. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem nagy, de - korkülönbségtől függetlenül - azért győződj meg róla, hogy a szerelem hajtja, és nem csak lyukra játszik!

Köztünk 13 év a korkül., bár mi heterók vagyunk. Pontosabban én bi.

2014. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#6: úgy, ahogy egy 15 éves heteró is lehet már szerelmes. Ő szerinted honnan "dönti el" a nemi identitását?

Nagyokos.

2014. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!