Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből kapcsolat? (korkülönbség)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

15 leszek 3 hónap múlva (F), ő meg 26 (F).. és hát ő... bejövünk egymásnak meg minden de nemtudom, hogy nem sok e köztünk ő nem a szexre hajt, nem a tipikus hajtűdobáló b*zi hanem normális pasi és rajtam sem látszik:).

Akik azzal jönnek, hogy

- 14 évesen nem ezt kéne hanem játszanom annak üzenem, hogy a heteró 14 éves srácok is csajoznak... akkor?!

- mocskos b*zizó szerencsétlen emberek kommentárjaira NEM fogok válaszolni!:)

******

folytatom.. Szóval, nem is néz ki 26nak mondjuk engem is 16-17 nek néznek de nem teszek fel képet mert abból szinte biztos, hogy napisz*r lenne.

Nagyon bejövünk egymásnak és egyikőnk se az b*zi típus szerencsére.

Meg ha lenne is valami ha itthon elmondanám eleve, hogy meleg vagyok arra nem tudom, hogy reagálnának..de arra ,hogy 26 arra biztos hogy nem jól.

Akik még azt szeretnék írni, hogy az apám agyonüt meg stb, hogy apád helyében bla bla.. az se írjon arra sem válaszolok.

Előre is köszönöm a válaszokat.:)



2012. febr. 19. 20:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lehet belőle kapcsolat,de hosszútávú biztosan nem ezt tapasztalatból mondom! Pár hónap után előjönnek a korkülönbségből adódó nézeteltérések.
2012. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
csak kihasználna...:)
2012. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Sajnálom, de ez nagyon sok. Szerintem semmiképp ne vágj bele.
2012. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nemtudom ,nem úgy néz ki.. végülis egy taliban nincs semmi, Szombaton találkozok vele aztán meglátjuk.

Ma reggel is felhívott*_*

Nemtudom, de azért mert ennyi nemfogom elküldeni ha szeret..oO

2012. febr. 19. 21:08
 5/19 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Mielőtt bármiféle kapcsolaton töröd a fejed, először add a szüleid tudomására, hogy meleg vagy. Semmi értelme az egésznek, ha a szüleid/mások megoldják a kapcsolat tönkretételét.
2012. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem kihasználni akar csak. Ismerek pár meleg emberkét, és kezdetben mindet kihasználták az idősebb búzák...jobb, ha vigyázol.
2012. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mindegy, szombaton találkozok vele és meglátom ő nem olyannak tűnik mint a "többiek" nemtudom..

De egy taliban nincs semmi:)

2012. febr. 19. 21:22
 8/19 anonim ***** válasza:

Szüleim közt is 17 év van,mégis milyen szuperül sikerültem.:)

Ha a felek ugyanazt akarják,ugyanazok a céljaik,vágyai,terveik,semmit nem számít a korkülönbség.:)

2012. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Aki ittvan erre is válaszoljon már legyen szíves!:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__268..

2012. febr. 19. 21:44
 10/19 Béla211 ***** válasza:
Azért mert 26 éves a srác nem biztos h kiakarja használni... Az én párom 42 éves én 26 vagyok. Mi már 2,5 éve vagyunk együtt. Érdekes h nálunk fordítva volt a vízhang h én használom ki majd őt. De amúgy normálisan megélni a kapcsolatotokat majd csak akkor fogjátok tudni ha van külön lakása a srácnak ahova elvonulhatok. És ha a szüleid megtudják. De így h 15 vagy nem nagyon fogják engedni. az én anyum is kiakad mikor bejelentetem h 16 évvel idősebb De én már mondhatam h felnőtt vagyok és nekem ez így megfelel. Viszont nálad még így a szülök elég csúnyán keresztbe tehetnek.De ha szeretnek megértik de azért arra biztos számíthatsz h azt fogják hinni h te még ezt kinőheted hiszen még csak 15 vagy.
2012. febr. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!