Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme csak szexelni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme csak szexelni az exel?

Figyelt kérdés
1 évig jártunk, szakítottunk, egyből összejött egy csávóval. 2 hét után felhívott hogy nagyon szeret és találkozni akar hogy beszélgessünk, bele mentem de nem csak beszélgetés volt hanem szex is. Még mindig együtt van a csávóval , őt is szereti meg engem is. Szerintetek folytassam ezt a dolgot, csak mert én még mindig nagyon szeretem de ő nem tud választani. Mit csináljak? Nehéz lenne kilépnem, mert nagyon szeretem..

2014. okt. 7. 13:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én nem adnám meg neki ezt a lehetőséget, hogy két faszi dugja felváltva...
2014. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Látod én ennyire szeretem őt hogy ezt is elviselem ...
2014. okt. 7. 13:53
 3/25 anonim ***** válasza:
aztán rájön majd a másik pasi, 2 szék közé a padlóra esik aztán majd pisloghat mint hal a szatyorban..
2014. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem íri hogy ez a csávó a haverom volt..de csak volt.
2014. okt. 7. 13:59
 5/25 anonim ***** válasza:
Én megdugnám a helyedben, aztán meg valami aljasat tennék vele. :)
2014. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Azt is mondta ha vége lesz ezzel a csávóval akkor csak én jöhetek nála szóba, velem akar megint lenni.. de addig várjak???
2014. okt. 7. 14:01
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ekkora kib*szott papucs lúzer. Komolyan nincs ennyi önbecsülésed ember? Lenyúlja a volt haverod a csajodat, reszelgeti pár hónapig/évig, aztán amikor már kijátszotta magát, visszakapod? Így működik nálad? Mert akkor megyek én is kefélgetem csajodat egy kicsit, aztán majd visszaadom ha már nem áll fel rá, ok?
2014. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Te nem ennyire szereted, hanem ekkora balek vagy.

Én is dugtam az exet szakítás után. Hol velem csalt meg valakit, hol csak hiánypótló voltam. Nekem nem volt ellene semmi kifogásom, mert csajoztam kerestem az utódját, de amíg nem volt senki, volt egy már bejáratott egyébként zseniális, és az ágyban is király punci ami rendszeresen benyelt. Ennyi.

Dugjad ha benne van, de ezek után ha téged is választ hajtsd el a p.i.cs.á.ba, mert csak egy hülye r.i.b.a.n.c aki nem tudott választani és helyette elkezdett egy gerinctelen kettős játékot űzni. Hogy ő kit csal meg, semmi közöd hozzá, ha a másik srácot nem ismered, így nyugodt szívvel kefélheted meg, de ennek a kapcsolatnak itt vége. Gondolj bele. Nem lehet hogy amíg együtt voltatok a szakítás előtt, melletted más is kezelgette, mint most te is őt? Ezek után ezt soha nem tudhatod biztosan. Nem akarod te ezt. Amíg tart kúrjad. Jó az. És keress egy másik, normális lányt aki megérdemel. Sok sikert.

2014. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nyolcas vagyok. Hetes jól beszélt. :)
2014. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Apukám de nyomorult vagy.
2014. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!