Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés

Fél évig voltunk együtt a barátnőmmel, de alig találkoztunk, én úgy éreztem,hogy már nem szeret mivel nem akar találkozni és ezt nem indokolta semmivel sem, így eljött a nap és szakítottam vele, de őt ez váratlanul érte, és mondta,hogy ő nem akar mert szeret és akkor találkozzunk többször csak legyek vele.

Mivel voltak érzéseim iránta, maradtunk együtt, aztán egy darabig megsűrűsödtek a találkozók, de aztán megint minden szép lassan visszatért a régi kerékvágásba.

Szerintem kár erről beszélünk, úgyis újra ez lesz,találkozunk majd minden a régi.ennek nincs értelme.

Viszont ő meg mesélte,hogy a barátnője nála fog aludni meg,hogy alig várja,hogy találkozzon vele stb, aztán végül nem lett semmi mert csak egyoldalú a barátság és azon van kiakadva,hogy milyen szemét a barátnője holott én meg,hogy örülnék neki ha áthívna,hogy aludjak ott vagy találkozzunk, de nem...komolyan nem tudom mi értelme, de eközben meg nekem olyanokat írogat,hogy üres az élete nélkülem,mert hétvégén nem voltam internetközelben és, ő meg nagyon egyedül érezte magát és így tovább.

Persze nem ez a találkozgatás a fő ok, vannak még apróságok, de ezt nem tudom megérteni én.


2014. okt. 6. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
S3mmi
2014. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!