Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátommal nagyon szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal nagyon szeretjük egymást, hüvelygombát "diagnosztizáltak" nálam. El kellene neki mondanom? Mire legközelebb találkozunk elvileg már nem lesz. Fontos -e akkor azt utána is elmondani?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, mert keresztbe fertőzitek egymást.
2014. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eszreveszi magatol is mert iszonyu budos tud lenni:-))Fertozes elkerulese erdekeben szerintem mondd el neki:-)))
2014. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem mond el neki a fehernemuidet mosd 60 fokon h ne kapd vissza a fertozest es hasznalj huvelyflorahelyreallitot is a kezeles utan lehet h toled elkaphatta a baratod sztem szolj neki es az agynemudet is csereld le ha kikezelted magad
2014. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, viszont! Már egy hete nem találkoztunk- akkor meg minden okés volt. Legközelebb meg maximum a hét végén talizunk akkorra meg már el kellene múlnia. De, oké elmondom neki csak félek hogy ez után nem fog kívánni vagy valami :/ ez a gomba olyan csúnya kifejezés... Jajj és 2. kommentelő büdösnek nek büdös ;)
2014. okt. 7. 22:55
 5/10 anonim ***** válasza:

1, Magától nem múlik el, kezelni kell. ez nem egy napra kiszámítható dolog


2, ha éltek nemi életet, sanszos hogy neki is van, mert a nedvek keverednek, lehet pont ő gyűjtötte be a fertőzést valahonnan


3, a kezelést is kell mindkettőtöknek csinálni, különben az első adandó alkalommal visszakapod a párodtól


4, ha már vagytok az intimitás azon fokán, hogy egymás részeit tapernyákoljátok, akkor férjen már bele hogy erről is beszéltek.


5, ha az én páromnak lenne, tudni akarnám, mert egyrészt éredekel a hogyléte másrészt meg akkor talán én is csak elmennék orvoshoz hogy ejj mán mi a rák van ott lenn.

2014. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszöntem szépen. Elmondom neki :) egyébként tetszett a kommented, hány éves vagy ha szabad kérdeznem ? :)
2014. okt. 7. 23:10
 7/10 anonim ***** válasza:
igen
2014. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elmondtam :)
2014. okt. 8. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Helyes! :)
2014. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2014. okt. 9. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!