Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi szerette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szerette a párját, de megharagudott rá és otthagyta, attól még szeretheti utána?

Figyelt kérdés
Szereti a nőt, de egy veszekedés során megharagudott rá, otthagyta, hogy nem akarja látni. Attól még szeretheti, csak a büszkesége miatt hagyta ott? Kiszerethet a lányból egy vita, veszekedés miatt? Saját sztorikat is írjatok!

2014. okt. 2. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Már bocs, de nekem a nő helyében nem kéne a pasi. Egy veszekedésre az a reakció, hogy kiengesztelhetetlenül megharagszik, ott hagyja és nem akarja látni többé? Hú, ez aztán az intelligens, érett, és szerelmes hozzáállás!
2014. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lett kimondva a végleges szakítás. Csak elviharzott. :(
2014. okt. 2. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Komoly pasi lehet,hogy meg sem tudtátok beszélni a dolgokat,mert lelépett.Érzelmi intelligenciája hiányzik.
2014. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom... egyetértek az előttem lévőkkel.

Mikor én megharagudtam a barátomra (félreértettem valamit, azt hittem megcsalt) és vitáztunk, ott akartam hagyni, de egyszerűen nem engedett. A kezem után nyúlt, bizonygatta hogy szeret, elmondta hogy mi hogyan történt, és nem tudtam nem hinni neki. Nem az volt a reakció, hogy behisztizett amiért bizalmatlan voltam, hanem kapásból megpróbálta helyrehozni, és sikerült is. A végén még én éreztem hülyén magam hogy mennyire félreértettem.

Fura hozzáállás ez a párod részéről, hogy felnőtt létére elviharzik mint egy sértődött kisgyerek.

2015. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!