Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért és mitől ijedtem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért és mitől ijedtem meg ennyire? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Össze jöttem az osztály társammal pár napja járunk és egész nap beszélünk meg facebookon is beszélünk de ma, most eljött egy fura pillanat. Ma mikor elköszön küldött egy szívecskét ami persze normális egy kapcsolatban,de én mégis beijedtem. Nem tudom egyből arra gondoltam hogy szakítok vele, mert nem tudom a szingli élet könnyebb volt meg minden. Nem tudom ilyen pánik szerű dolog tört ki belőlem, hogy kezd komolyra fordulni kilépek még gyorsan a kapcsolatból nehogy össze törjek. Vajon mitől ijedtem meg ilyen hirtelen?


L/14



2014. okt. 8. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A szivecskétől megijedtél:D

Nem akarsz kapcsolatot még,csak ez lehet az oka:)

2014. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csukd be az ablakot! Csak bedumáltad magadnak ezt a hülyeséget semmi több.
2014. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár nap nem komoly

Főleg ha ennyitől megijedtél. Nem neked vqló

2014. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen aranyos, megijedtél egy szívecskétől. :-)

Anno ennyi idősen én örültem, ha valaki rajzolt a füzetemben egy szívet! Igen akkoriban még úm. az volt a divat, nem a neten éltük az éltünk.


Ha így érzel akkor se akarj "szakítani", nagyon fiatalka vagy, élvezd, hogy együtt vagytok, beszélgettek, semmit nem kell elsietned/kapkodnod, ha gyorsnak érzed legyen csak ennyi, ráérsz/tek még.

N

2014. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!