Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy a hátrányom ha 20 felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a hátrányom ha 20 felé nincs semmilyen tapasztalatom, hogy kéne csajozni?

Figyelt kérdés

18 múltam de semmi tapasztalatom nincs. Nem volt még barátnőm, se csó se ölelés se SEMMI! nagyon sokat számít ez a pár kiesett év? Nagy a hátrányom? a legtöbben mindkét nemnél 15 évesen elkezdték már, én meg nem. Áttol félek sok mindenről lemaradtam amit nem tudok bepótolni.


A lányok tényleg menekülnek az ilyen fiuktól? Ez a pár év tényleg sokat számít? Be lehet hozni?


köszönöm! 18/F és kérlek írjatok kort és nemet is létszi :* :D



2014. okt. 9. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül hátrány. Lehet, hogy a sors pont össze fog hozni álmaid csajával, aki önmagadért fog szeretni és akkor pont nem fog számítani, hogy van-e tapasztalatod. 20/F
2014. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Általában korán elkezdik már (13-14) évesen a fiúk, a lányok lehet hogy még előbb. Szerintem nem gáz, sőt, van olyan lány akinél bevágodhatsz, mert csak azt hiszi hogy viccelsz. És nem is gond hogy idáig még nem csajoztál szerintem, az igazira várni kell.
2014. okt. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bocs, ez kimaradt 14/F
2014. okt. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
** !! JAV légyszi JAV !! **
2014. okt. 9. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem nagy a gond. Nem szabad görcsösen izgulni. Művelődjél az érdeklődési körödben, sportoljál és meglátod egyszer csak hopp, tapadnak majd a nők!
2014. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

idén töltöttem be a 20-at és úgy vagyok mint te.


Mondjuk úgy, megteremtettem a barátnőhöz való körülményeket, és majd ha jön jön. Vettem egy nagy ágyat stb. felújítottam a szobám.


De engem ez már nem feszélyeztet. Mondjuk úgy hiszek abban hogy nem leszek egyedül, mert nem is nézek ki rosszul - sokak szerint - csak nem vagyok izmos. - de nem is kövér. Így legalább némi motiváció van.

2014. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!