Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én szeretem és akarom, ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretem és akarom, ő nem szeret, de akar, szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy nagyon fura történet részese vagyok.

A helyzet az, hogy már majdnem két éve beszélgetek egy külföldi fiúval, akibe fülig beleszerettem. Úgy is beszélgettünk egymással mint fiú és barátnője. De elmondása szerint, én vagyok a legtökéletesebb lány, akivel valaha találkozott, és szeret, de nem azzal az őrült szerelemmel. Viszont azt mondta, hogy ő is szeret és tisztel, és mindigis ilyen társra vágyott, ha tényleg ezt akarom, akkor a legjobb életet tudja nekem ígérni. Persze más kultúrából valók vagyunk, változnom kell egy kicsit, de azt hiszem hajlandó lennék rá. Szóval őrülten szeretem és tudom, hogy ő inkább "praktikus", reális életet él, és nem azzal a rózsaszín őrült szerelemmel szeret, de tisztel és imádom a személyét, a szívét, napi szinten beszélgettünk. Öt hónapom van dönteni :D Megyek, házasság és forever, vagy maradok, viszont kétlem hogy tudnék egyáltalán hozzá foghatót találni. Már voltam szerelmes, de ez Az Igazi... Tudom

És kérlek, ne szóljatok le emiatt: 17/L (4 hónap és 18/N :D )

Mit gondoltok? Szeretem, ő megbecsül, értékel, törődik, kitart, hűséges, stabil, férfi...

Előre is köszi a válaszokat.



2014. okt. 10. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Menjél csak!
2014. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de 4 hónap múlva nem lesz a lányból csak úgy NŐ ahogy írtad......a számok után azt teszel amit akarsz, de nem attól leszel nő.

A gondolkodásod most inkább lányhoz való, én inkább tartalak felelőtlennek, meggondolatlannak, ami általában nem jellemző egy nőre, mert csak úgy kimenni egy másik kulturába, hogy személyesen még csak nem is találkoztál a "jövendőbeliddel", nem ismered a körülményeit, szokásait, életvitelét, magát az életét........hááát, lutri.

Én nem tenném.....

2014. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyszer találkoztam vele, itt ismertük meg egymást, egy órát beszélgettünk.

Pontosan ismerem a kultúráját is, két éve azt hiszem elég volt, hogy mindkét oldalát megismerjem.

Igen, így valóban kissé gyerekesen hangzott :D

De halálosan komoly vagyok... :/

2014. okt. 10. 15:22
 4/16 A kérdező kommentje:
*két év azt hiszem elég volt...
2014. okt. 10. 15:22
 5/16 anonim ***** válasza:

Hova valósi?

Ha azt meg tudja ígérni, előbb jöjjön ide hozzád szerintem. Mmint, ő a férfi, gondolom ő az idősebb, előbb vállalnia kellene némi kockázatot érted, h idejöjjön és megnézzétek, tudtok-e működni párként. Sokkal reálisabb, mint neked kimenni 5 hónap múlva hozzá fiatalabbként (tuti ő az idősebb, mennyivel?) ráadásul mi garantálja, hogy ha baj lesz, tényleg haza is tudsz jönni... Szüleid tudnak róla? Barátaid?


Én erősen javaslom így külső szemlélőként, hogy ha akar téged, előbb ő jöjjön ide és töltsetek legalább fél évet itt együtt. Pl összeköltözve.

2014. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen, ő akar idejönni... Bár el is vinne rögtön :P

Pár barátom szinte mindent tud rólunk, a szüleim is tudnak róla, de ellenzik :/

Valamint igen, a fiú ázsiai, de már 5 éve itt él, Európában.

2014. okt. 10. 15:27
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj csak bele,de nagyot zuhanhatsz,gondoltál a rossz dolgokra,mielőtt elveszi a fejedet a pozitív érzelmek,meg a meggondolatlanul válaszolók.
2014. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy ez életem legkockázatosabb döntése lenne. Lehet hogy az egész életemet elszúrnám, de lehet hogy a legboldogabb utat választanám. Ismerem a fiút, így megbízok benne. Nem szerelmes, bár romantikus típus, de mindent megtud nekem adni, amire szükségem van. Legfőképp a törődést. Szeretem...

Ezért kérdeztem meg a véleményeteket itt.

(Bocsi, most egy kicsit el kell mennem, de este mindenre válaszolok!)

Köszi hogy írtatok!

2014. okt. 10. 15:38
 9/16 anonim ***** válasza:
7-es vagyok.Akkor hazárdírozol,ez olyan mintha egy pénzérme feldobással döntenél el mindent,és vagy bejön vagy nem.Szereted?Láttad már egyáltalán tesközelben,vagy csak neten keresztül írogattok?
2014. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szeretem. És igen, egyszer láttam már élőben. Utána kismillió képen, skype-on kamerán keresztül, sokat telefonáltunk hangüzenetek, egész szoroan tartottuk a kapcsolatot. Már olyan nekem mint a levegővétel. Csak túl sok indok szól ellene :/

Akkor ti sem támogatjátok az ötletet?

2014. okt. 10. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!