Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni őt?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, akivel a nyáron nagyon jól kijöttünk, jól éreztük együtt magunkat... mondhatni naponta írtunk egymással.

Sajnos elég messze él tőlem, így nem mindig volt alkalmunk találkozni. Most, hogy már egy ideje elkezdődött a suli időszak, mégmesszebbre került tőlem (majd 200km). Ő is kolis, és én is, így csak hétvégén lenne pár óránk egymásra, de ez nagyon kevés.


Szeretem őt, de egy ilyen távkapcsolatnak nem látom értelmét. Hogyan tudnék kiszeretni belőle, vagy csak csökkenteni ezt az érzést?



2014. okt. 11. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
szar helyzet baratom...gondolj rá h amég te ott a koliba vered őt keményen nyomják és szarik rád.hat ennyi szereted még?
2014. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs is értelme.Kevés az olyan akinek bejön a távkapcsolat.
2014. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szar helyzet az tény... idővel remélem majd jobb lesz. :)
2014. okt. 11. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Jobb lessz.Most kezdődik csak a java,barátom.
2014. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*Jobb lessz?
2014. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2014. okt. 11. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Majd ha jönnek az ennél nagyobb problémák(nem sorolok mert személyfüggő).

Tudom mert pont egy ilyen távkapcsolatban voltam benne,pont ilyenben.

2014. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem... Ezt elfelejtettem írni, hogy NEM vagyunk együtt. :)
2014. okt. 11. 21:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg az se biztos hogy ő így érez.Ez csak reménytelen szeretet.Az idő majd elmulassza.
2014. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!