Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Egy hete volt egy "buli" ahol összeismerkedtem egy velem egyidős lánnyal (16) úgy, hogy ő kezdeményezett, és elvoltunk egész délután, este pedig smároltunk (igaz a többiek erőltetésére, de nem nagyon ellenkezett). Másnap mentem haza és elkezdett hiányozni a lány. Az a baj hogy nem láthatom egyhamar, mert 200 km-re lakik tőlem. Hazaértem egyből ráírtam fb-on, de elég lekezelő volt, még azutáni nap is ráírtam, de ugyanolyan volt.. Azt hiszem hogy a bulin is csak azért volt velem mert nem volt más, pedig én beleszerettem, és a csók sem jelentett neki semmit, ezért el akarnám felejteni, de nem megy, már sírtam is miatta, szóval hogyan tudnám elfelejteni?

2014. júl. 22. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
ismered az időt? na, ő tud segíteni a problémádon.
2014. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát az nagyon fasza..
2014. júl. 22. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg egyedülálló vagy? Nyilván igen. Tehát magányos vagy. Volt már barátnőd? Ha igen, mennyi ideig? Milyen volt a kapcsolat? Szűz vagy?


Döntsd el magadban, hogy valóban beleszerettél-e abba a lányba, vagy csak az egész, amit érzel, az csak egy fellángolás... A kettő érzés nem ugyanaz, de baromi hasonló. Többet képzeltél a dologba, mint ami volt. Áltatni nem akarlak, ezért leírom: ez ennyi volt. Ne hiányold a lányt, hanem vond le a tapasztalatokat belőle, és növeld vele az önbizalmadat.

2014. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát eddig csak 2 barátnőm volt, de mintkettő 1-2 hetes és értelmeten.. És köszi a tanácsokat :)
2014. júl. 22. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ez igen nagy valószínűséggel csak egy fellángolás lesz. Viszonylag hamar kiverheted a fejedből, ha valamivel elfoglalod magad, hogy az agyad ne rajta meg körülötte forogjon.


Úgy érzed, ez szerelem, de nem az. Az a 2 kapcsolat, amiben részed volt, hát, nem lehet túl komolyan venni, hiszen még te sem veszed annak. Megörültél, hogy egy lány észrevett, megörültél, hogy milyen jó volt vele, milyen könnyű volt vele. Ha egy vietnami csüngőhasú malac kezdeményezett volna nálad, azóta disznóhúst sem ennél szolidaritásból meg szerelemből. :D Egyfajta hálát érezhetsz a lány iránt, aki éreztette veled, hogy helyes vagy, kedves vagy, stb, stb. De részéről ennyi volt. Jól érezte ő is magát, te is, és kész, ennyi.


Ne kudarcként éld meg a helyzetet, hanem adjon önbizalmat, hogy észrevett egy lány!

2014. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké, köszi megpróbálom máshogy felfogni :)

vietnami csüngőhasú malac :DDD

2014. júl. 23. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!