Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem? Neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem? Neked hogyan végződött?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom fiú. Már 7 éve tart ez a kapcsolat. Tavaly vallotta be, hogy az első pillanattól kezdve szerelmes belém. Ezt már a jó pár év alatt sejtettem, mivel küldött SMS-eket, amikben ezt bevallotta. Másnap ráfogta az alkoholra (tegnap vallotta be, hogy sosem volt olyankor részeg) Fél éve viszont azt mondta, már nem szerelmes, elmúlt. Amikor találkozunk, mindig nagy lelkesen tervezi már a következőt, hogy hova menjünk, mit csináljunk. Legutóbbi találkozásnál venni akart ugyanolyan pulcsit nekem, mint amilyen neki van, hogy "egyformák legyünk". Hazafele menet megint átgondoltam a "csak barátként szeretlek" dolgot. Nehéz bevallani magamnak is, de én is szerelmes vagyok belé. Nem merek barátságból párkapcsolatba átlépni. Rettegek, hogy ha esetleg a jövőben nem úgy alakulnak a dolgok, akkor ez a nagyszerű barátság is odavész. Nektek volt már ilyen? Hogyan végződött?

2014. okt. 12. 22:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Edddig úgy néz ki rosszul.
2014. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A lehető legrosszabbul.
2014. okt. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lépsz tovább, akkor is vége lesz, egy idő után megunja, hogy folyton csak másodhegedűs lesz, vagy ha nem is unja meg, akkor is ott lesz bennetek a tüske, hogy mi lett volna, ha megpróbáljátok.

Ha meg megpróbáljátok és nem sikerül, akkor legalább már tudjátok biztosan, hogy nem megy. És nem kell utálatban elválni, lehet normálisan is, bár az biztos, hogy nem lesz már olyan a kapcsolat utána.

2014. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Azóta egész nap rá gondolok... De nem szeretném azt sem mutatni, hogy megőrülök, hogy nem beszélünk :D


És ezt tapasztaltátok ti is? Vagy ennyire lerí az írásomból, hogy halálra van ítélve? :S

2014. okt. 12. 22:16
 5/23 anonim ***** válasza:
3# vagyok: egy próbát megér szerintem. Ahogy mondtam, ha mindig visszautasítod, mással vagy stb, akkor el fog kopni a barátság, vagy ő élete végéig rád vár.
2014. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szerintem élete végéig várna rám. Ha már 7 éve ezt teszi.
2014. okt. 12. 22:24
 7/23 anonim ***** válasza:
mekkora lúzer
2014. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha te is szereted, akkor mire vársz?
2014. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én ezt nem tartom lúzerségnek. Lehet bennem van a hiba..
2014. okt. 12. 22:46
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Egyszerűen csak félek. Barátság zónából hirtelen párkapcsolatba :-S
2014. okt. 12. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!