Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez papucsság lenne, papucs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez papucsság lenne, papucs vagyok?

Figyelt kérdés

F/18 vagyok.


Ha egy lánnyal veszekedtek ás ő inkább vagy azt mondja " Hagyál , vagy fel megy a szobájába".


Ilyenkor ti utána mennétek és akkor is rágnátok tovább? Vagy hagynátok és inkább ki sétálnátok az ajtón?


Cicijét nem akarja még meg mutatni ti várnátok és le vennétek mikkor ő úgy érzi?


Telefonon van egy bikinis kép ha a barátnőtöket zavarja ti le törölnétek?


Ha már más lánnyal beszélek, Ha nézzek egy nőt hosszasan öt zavarja.


Papucs lennék?



2014. okt. 12. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nem csak szerelmes
2014. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem sikerült szerintem túl érthetőre de azért amire tudok megpróbálok válaszolni.

Ha veszekedés után utána mész szerintem nem papucs dolog.

Egyértelműen ne erőszakold rá,hogy megmutassa mert az bunkó, tirpák dolog volna.

Attól függ,hogy kiről készült a kép valószínűleg le.

Az,hogy zavarja ha mással beszélsz szerintem az ő baja ilyen a földön nincs,hogy nem beszélhetsz a másik nemmel.

2014. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Enger csalad pls
2014. okt. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!