Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek beleszerettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beleszerettem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel még óvodába együtt jártunk mostanában találkozgatunk na mindegy csak találkozgatni szoktunk és mostanában fél percenként ölelgettük egymást utána leültünk egy padra ott is ölelgettük egymást és egyszer összekulcsolta a kezét az enyémmel nagyon jó bizsergő érzés volt egyszer mikor haza kísértem egymás szemébe néztünk és megakartam csókolni de az apja kinyitotta az ajtót és elköszöntünk. Szuper volt minden most beleszerettem? És ez most azt jelenti, hogy járunk? Még régebben megmondtuk egymásnak, hogy tettszünk egymásnak. Nekem nagyon tetszik Ő. Nem tudom, hogy most járunk-e. Értelmes válaszokat várok. Én 14/F Ő 14/L

#fiú #lány #szerelem #tetszik #tettszünk egymásnak
2014. okt. 14. 22:11
1 2
 1/17 Tibohr ***** válasza:
Vele beszéld meg , ne velünk
2014. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk róla de nem nagyon jutottunk semmire.
2014. okt. 14. 22:16
 3/17 Buford Tannen ***** válasza:
Már mindenképpen közel álltok hozzá :)
2014. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
"bizsergő érzés" + " meg akartam csókolni" --> Igen, ez mind arra utal, hogy beleszerettél. Ha ő is bevallotta, hogy te is tetszel neki, akkor lépj! Először mondjuk kezdheted puszival, aztán csókold meg, ha látod, hogy nem bánná. :)
2014. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezt mind egy találkozásnál csináljam vagy mindig külön - külön? :)
2014. okt. 14. 22:21
 6/17 A kérdező kommentje:
Még most is bizsergek nem bírok elaludni pénteken tudok találkozni vele mert akkor ér rá. És holnap még csak szerda. :/ Mindig csak arra tudok gondolni mikor megfogta a kezem a padon ilyet még nem éreztem. :)
2014. okt. 14. 22:34
 7/17 Brenya válasza:
Térj vissza a padra(vagy vidd el moziba az "klasszikus")és csókold meg(persze ha nem ellenzi).Egyébként bár nem ismerem a szüleidet velük is beszélhetnél erről.
2014. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintem megint elviszem a padhoz és meglátjuk, hogy mi lesz. :)
2014. okt. 15. 19:49
 9/17 anonim ***** válasza:

Oké, hajrá! ;)

És majd gyere vissza megírni, hogy mi történt!

2014. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Még írhattok pénteken találkozok vele legközelebb!:)
2014. okt. 15. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!