Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik sőt beleszerett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik sőt beleszerettem de hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy 10.-es fiú én is 10.-es vagyok. És többet érzek mint barátság úgy érzem ő is mert mindig mondom hg szaladjon fel Pestre és kap nutellát ő meg azt írja hg mást nem? és aztán puszit meg csókot akar aztán azt írja hg nuttelás puszi kell neki meg szívecskéket írogat :) és tök aranyos meg minden. aztán kiírja az ask.fm-re hg az ide az ideáljához még annyit rak hozzá hg ha meglátja a nutella jusson eszébe.. aztán megkérdeztem miért pont nutella és azt írta csak csak ahhoz hasonlította.. néha úgy érzem nem akar össze jönni velem de aztán olyan ír hg szájra puszit kér meg stb .. és nem tudom légyszi segítsetek(SÜRGŐS)

2014. okt. 10. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
És mi a tököm a kérdés?
2014. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik sőt beleszerettem de HOGYAN TOVÁBB???
2014. okt. 10. 18:49
 3/3 anonim válasza:
Mond meg neki jobb ha előbb túl leszel rajta. :)
2015. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!