Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek, ha a barátotok váratlanul betoppanna hozzátok, beteglátogatóba hétköznap?

Figyelt kérdés

Egy csokorral?

17/F



2014. okt. 15. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
igen , nagyon !!:)
2014. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen :-)
2014. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Váratlanul inkább ne, nem olyan drága egy SMS!
2014. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%

Nem, nagyon nem.

Oke, hogy jot akar, de varatlanul beallitani bunkosag, betegen meg plane nem vagyok senkire sem kivancsi. Szemely szerinte nagyon pipa lennek egy ilyen miatt :D

De ez egyeni preferencia kerdese, te ismered a baratnod, es te tudod, szereti-e az ilyesmi meglepeteseket :)

26/N

2014. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze ha kupi van meg otthonkàba vagyok robadt ciki lenne -beàllitanàm mosogatni takaritani
2014. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak nehogy arra menj be h egy másik csávó lékeli, bár legalább megtudod az igazat. (csak vázoltam egy opciót, de remélem ilyenben sosem lesz részed :D)

Amúgy láthatod, h eléggé szubjektív, van akinek ez bunkóság, van aki meg örülne neki mint egy ember aki szereti a másikat.

c:

2014. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vàlaszoltam itt erre kopogtattak..megkérdem ki az de csak a szomszéd tömbből vki pedig azt hittem Béla az :)
2014. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De furi mert ő se szeretheti a fb t mert ott is irhatott volna.meg mindig akkpr jön ha egyedül vagyok.de én bélàt vàrom..ő bezzeg sose jön :(
2014. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Utálom, ha bárki is körülöttem van, mikor beteg vagyok. A virágot pedig pénzkidobásnak tartom, 2 nap múlva elhervad és kukában landol a pénzeddel együtt. Akkor már inkább csoki, vagy valami...
2014. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen örülnék, bár nemigazán szoktam betegeskedni szerencsére, meg míg nem éltünk jó lett volna, de nem vártam el tőle, hogy 334 km leutazzon ezért hozzám.

Amúgy a gesztust értékeltem volna, ha beteg vagyok, ha nem. Szerintem jó és szép dolog a figyelmesség.

2014. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!