Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Ti hogy viselitek, ha hétköznap nem nagyon tudtok beszélni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy sráccal a neten és nemrég elkezdünk járni. Szeretek vele lenni, olyankor nagyon jó, csak rám figyel, úgy érzem olyankor, hogy ott és akkor csak ketten vagyunk, a külvilágot kizárjuk. Ő vallott először szerelmet és érzem is, hogy szeret, mert tényleg úgy viselkedik velem.

Viszont, ha nem vagyunk együtt akkor többnyire neten tartjuk a kapcsolatot, és mivel ő sokat dolgozik, csak hétvégén tudunk találkozni. Kevés szabadideje van, és kicsit úgy érzem, hogy neki nem annyira fontos, hogy beszéljük naponta. Mondjuk rám ír mindig, de van, hogy fél óráig nem válaszol, stb. Kicsit olyan fura ez. Egyébként szeret velem lenni és mindig várja, hogy találkozzunk.

Ha nem vagyunk együtt akkor kicsit úgy gondolom néha, hogy nem fog sokáig működni a kapcsolat, mert hét közben nem igazán ér rá. :/ Lehet ezt csak én képzelem be, de nem tudom.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Mit tegyek, hogy ne érezzem ezt?



2014. szept. 1. 18:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

Az ember mindig megérzi, ha nem a számára megfelelő emberrel van. Ilyenkor megmagyarázhatatlan rossz érzés, rossz hangulat ismétlődik.

Szerintem, jobb lenne ha befejeznéd ezt a kapcsolatot. Ismerek hasonló embert, komolytalan. Te meg komoly stabil kapcsolatot keresel.

2014. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2014. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%
Ide figyelj! Pasimmal távkapcsolatban élek, 3-4 havonta látom , most Ázsiában egy eldugott kis városban van , ahol még áram sincs, nemhogy internet, 3 hete nem beszéltem vele mégsem baszk*rálkodok ilyen értelmetlen kérdéseken mint te. Foglald le magad, nem érdekel ha le is pontozol a sárga földig, de bakker szedd össze magad és ne picsogj!
2014. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom én a pasimnál lakom,így még nem éreztem ilyet.


de hidd el attól még szeret :) és sokáig működhet,nem kell minden nap beszélnetek ahhoz hogy ne legyen vége.Biztos többet lenne veled,de dolgoznia is kell.Biztos le is fárasztja a munka.


Nekem is volt hogy a pasim alig beszélt velem pár szót,mert annyira lefárasztotta a munkája


18/F

2014. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hét közben tényleg elég kevés ideje van, és mondta már nekem, hogy azért nem válaszol néha sokáig mert közben mást csinál, általában tényleg igyekszik a szabadidejében is velem beszélgetni, de közben nyilván a többi dolgát is csinálnia kell, ezért nem koncentrál rám 100%osan.
2014. szept. 1. 18:44
 6/22 anonim ***** válasza:
Én is rosszul visel(t)em. De kiderült, hogy nem gondolta komolyan, több lányt akart egyszerre.
2014. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Akkor azért nem válaszol mert tényleg mást is kell csinálnia. és a munka is lefárassza.

Amikor találkoztok akkor 100%-ban rád figyel?

2014. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, akkor általában csak rám figyel, de volt már, hogy akkoris inkább fáradt volt :/
2014. szept. 1. 18:53
 9/22 anonim ***** válasza:

nem pihen eleget

Sokat dolgozik,hogy ennyire lefárasztja?

2014. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Első, miért lenne komolytalan? Én pl nyáron szürkületig kinn vagyok az erdőben, ott nem fogok netezni. Hazaérek, kaját kell csinálni, esetleg mosógépet indítani, fürdés, hopp, már 10 óra van. Ezután ha nincs ott a barátnőm, akkor én is elaludnék, ha írogatni kellene
2014. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!