Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
de nem nagyon beszélgetünk, nekem az is elég lenne ha barátok lennénk tudom, hogy nekem kell kezdeményezni. De igy kb 2év nem beszélés után mint mondhatnék? Minden nap láttuk egymást de nem beszéltünk 2 éve.18/f

2014. okt. 15. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor erőltesd meg magad, és beszélgess vele akármiről, érdeklődj felőle, éreztesd, hogy fontos a számodra, mert nem fog minden szó nélkül a nyakadba ugorni.

Amúgy 18 vagy, már nem lesztek sokáig osztálytársak, addig simán kialakulhat több is, érdemes megpróbálni.

2014. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

keress mást!

annyi de annyi szép csaj van!

2014. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
500 csaj jár a sulimba de csak ő az az egy aki iránt igy érzek
2014. okt. 15. 15:37
 4/5 anonim válasza:
Ha az osztálytársad, nem lesz jó vége... ha nem tudsz nélküle élni akkor tedd oda magad és vedd le a lábáról, de barátság szerintem nem létezik fiú-lány között, tapasztalatból mondom. 18/l
2014. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát mivel lány suliba járok és 500lany 10fiu van igy azért sok lányal alakul ki barátság csak
2014. okt. 15. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!