Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most szerelem vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem vagy csak túlzottan szeretem, mint barátot?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel nagyon sokat beszélek, ő a legjobb barátom, akivel mindent megbeszélek. Bár ezen a héten alig beszéltünk, mert sokat kell tanulnia. És elég sokat gondolok rá, hiányzik. Viszont amikor beszélünk, akkor nem érzem ezt a fajta hiányt. (Amikor szerelmes voltam, akkor gondoltam mindig az éppen nekem tetsző személyre. És akkor is amikor a hiányát éreztem az adott lánynak, amikor beszéltünk.) Nem tudom eldönteni, hogy mit érzek iránta... :/ (én 18/f, ő 16/l)

2014. okt. 16. 15:56
 1/2 anonim válasza:

hajajj...ismerős ügy. kétszer eljátszottam már ezt.

elsőnek úgy döntöttem, hogy ő csak a fogadott húgom, avagy legjobb barátom. nagyon sokat találkoztunk, járkáltunk fel egymáshoz, együtt jártunk edzésre is...stb. de úgy döntöttem, hogy nem kockáztatok. sok idő volt, mire leküzdöttem magamban a dolgot. már évek teltek el és még mindig jóban vagyunk :) szóval megérte.

a másodiknál meg az egyik jó haverom barátnője volt. és nagyon összebarátkozunk. szakítottak...aztán már nem bírtam ki és elmondtam neki. hát kb egy hét után megmondta, hogy nagyon szeret engem mint legjobb barátját és nem akar elveszíteni egy kapcsolat miatt (mert már egyszer vesztett el így barátot). és vele is szuperül megvagyunk azóta.

szóval te döntésed, hogy mit szeretnél. a barátságok általában hosszabbak :D

persze meg kell szokni, ha esetleg más csókolja. és te is mást.

sok szerencsét

2014. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :) Én sem akarom elveszíteni, mert senkiben sem bízok meg annyira, mint benne. És szerintem fordítva is ez van. Egymást segítjük át a nehéz és könnyű időkben is! :)
2014. okt. 16. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!