Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 hónapja szakítottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szakítottunk, hiányzik? Lent

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottunk, már nem működött. Sokat veszekedtünk stb. Mikor szakítottunk nem sírtam miatta, nem is voltam magam alatt, úgy gondoltam nem szeretem. Egy hete viszont csomószor eszembe jut, és ma sírtam is miatta. Most ez mi?

2014. okt. 16. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

most kezdesz rajonni hogy nincs mellettdd

nincs kit olelni

ugy tunik kellett ehhez neked ido

2014. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,dettó! De nem akarom újra kezdeni vele,légy erős!
2014. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Veszekedtetek és ezért nem az az érzés öntött el, hogy most mi lesz, nélküle stb. hanem, hogy á tényleg veszekedünk nem fog működni. Most hogy eltelt már egy hónap ráébredtél, hogy mégis szeretted a veszekedtek ellenére és hogy hiányzik.
2014. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen ennyi idő kellet h felfogd h már nincs neked.nem tudom min veszekedhetettek de ha sulyos dolgokon akkor ez az egyhónap inkább csak azon segített h feldolgozd azt h bántottátok egymást és most értél el oda h nincs az aki bántot.
2014. okt. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!