Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az szerelem vagy ragaszkodás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerelem vagy ragaszkodás, ha tavaly szakítottunk, nekem azóta volt egy barátom (már nincs), voltak fiúk, akik próbálkoztak, de nem jött össze egyikkel sem, mert egyik sem tetszett annyira mint az első barátom, még mindig rá gondolok és hiányzik?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
felejtsd el ! , biztos nem véletlenül szakitotatok , minek mennél bele újra , és lehet neki kellemetlen lenne hogy nyomulsz :D
2014. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálam ugyan kb2éve elbénáztam a lánnyal és azóta csak rátudok gondolni más lányra rásenézek csak ő jár folyton a fejemben. sztem ez a szerelem
2014. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerelem, ragaszkodás, kötődés... Ha valaki ezeket pontosan meg tudja különböztetni és ezt hihetően elmagyarázni, annak adok egy puszit.
2014. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3

A hülyeség fokozatai.

2014. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok? Te szakítottál vagy a barátod?
2014. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a fiú! az okra nem emlékszem, de szerintem azért szakított, mert nem volt szerelmes.
2014. jan. 8. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez szerintem szerelem. Nem Te szakítottál, mással se jött össze, hiányzik...szerintem egyértelmű.
2014. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2014. jan. 8. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!