Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi mindenben tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi mindenben tökéletes, pont olyan mint amilyennek szeretném, de nem megy köztünk a szex, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Borzasztóan fáj nekünk ez a dolog, de amióta összeköltöztünk, mintha kikapcsolták volna a szex-gombot. Pedig azelőtt imádtuk egymást, volt hogy napi 3x szeretkeztünk, annyira de annyira élveztem, most meg ahogy ezeket írom, sírok, mert nem emlékszer már arra sem hogy milyen a jó szex. Nem értem, hogyan történhetett meg az, hogy két ember mindenben tökéletesen passzol, tűzön-vizen át eddig mindent megoldottunk, nem tudunk egymás nélkül élni, de ha szexről van szó, becsődölünk mindketten, és nulla. Épp csakhogy egyszer sikerül elélvezni, nem tart sokáig, és nem kielégítő.

Mit csináljunk, mit tegyünk hogy olyan jó legyen mint régen? Miért történhetett ez meg?



2014. okt. 17. 13:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
hát ha azóta rossz a szex, hogy összeköltöztetek, akkor költözzetek külön
2014. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
amúgy az én kapcsolatomban valóban segített a különköltözés ugyanilyen problémára.. nem látom az összefüggést, de ismerős a helyet attól még.
2014. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
de miért rossz a szex mi az ami rossz benne? undorodtok egymástól vagy mi? :S
2014. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Panna_ ***** válasza:

beszélni, beszélni és beszélni. Lehet, hogy neki van valami ami nem tetszik csak nem mer lépni. Hidd el, ő is észre vette, csak nem tudja hogyan mondja el neked.

Ha mindez megvan, akkor kitalálni valamit ami kicsit feldobja a szexet. (ezer dolog van, a szerepjátékon át a swinger klubbig)

2014. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem undorodunk, nem csak belsőleg hanem külsőleg is ő nekem a tökéletes, és én is neki. Nem fogun különköltözni mert 1: nincs hova, 2: akkor soha nem leehetünk házasok sem, ha csak külön tudunk jól meglenni.

Nem tudom hogyan, de nem izgulok fel rá, nem érzem azt a lángot amit régen. Mintha ez a részem teljesen megszűnt volna. Ő pedig nem tud teljesíteni, nem tudja miért.

2014. okt. 17. 13:24
 6/19 anonim ***** válasza:

menjetek el nyaralni egyet valami romantikus helyre ahol csak ketten vagytok és egymásra figyelhettek

ha anyagilag nem fér bele akkor egy hosszú hétvégére valami wellness szállóba ahol egymásra tudtok hangolódni :)

a lényeg hogy szakadjatok ki a hétköznapok szürkeségéből

2014. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Voltunk nyaralni 1 hetet, de ott meg tönkrement a kocsi, és amiatt volt rossz kedvem. Ott sem ment a szex.
2014. okt. 17. 13:30
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet,hogy nagyon rágörcsöltök vagy az összeköltözést nagyon stresszesen élitek meg?
2014. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

menjetek vonattal akkor :D

próbáljatok meg kiszakadni a hétköznapokból ahogy mondtam másképp nem fog menni

2014. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon rágörcsölünk. Nagyon szegények voltunk mikor összeköltöztünk, nekem nem is volt fix munkám, tudom butaság volt, de nem tehettük semmit...

Mostmár kifizettük az adósságokat, van kocsi is meg minden. De mintha azóta se hevertük volna ki.

2014. okt. 17. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!