Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb teendő, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb teendő, ha egy csaj összetöri a szíved?

Figyelt kérdés

Megismertem őt, jól megvoltunk, kellemes volt egymás társasága, sokat beszéltünk. Majd amikor már szerelmes leszek belé, teljesen otthagy azzal az indokkal, hogy ő most nem akar kapcsolatot, és hogy ez nem fog köztünk működni.

Hogyan felejtsem el őt? Hogy tehet ilyet egyik napról a másikra? Nem értem.


Tapasztalatokat, tanácsokat szivesen várok.

F/24



2014. aug. 2. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:

2 választásod van:

1. Továbbra is megpróbálsz beszélgetni vele, viszont hosszú távon ez még fájdalmasabb lehet.

2. Nem foglalkozol vele többet, a haverokra támaszkodsz, elmész bulizni és összejössz valaki mással.

2014. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Találsz valaki mást, csak így felejtheted el
2014. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj, szegénykém! :( Én egy nagy vödör fagyit és egy stázas zsepit tudok javasolni, deén mondjuk lány szemmel nézem a solgokat...
2014. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*dolgokat
2014. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Régebben ilyenkor rászálltam, zsarolgattam és lelkileg terrorizáltam őket, de azóta megváltoztam, megvilágosultam, azóta már csak a nekem küldött meztelen képeiket posztolom ki mindenhova és photosopolom oda az arcukat mindenféle masztizós csajos képekre.
2014. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Verd ki
2014. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19:29 érzéketlen vagy. De jók az ötleteid...
2014. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szard le. Éld az életet. Basszál be úgy tisztességesen ÉS NÉZZÉL RAJTA KERESZTÜL. Nekem bejött, úgy viselkedtem vele, mint az üveglappal. Szembe jöttek, apjának anyjának köszöntem Rajta meg átnéztem. LEGYÉL KEMÉNY!
2014. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha majd tapasztaltabb leszel rájössz, hogy nem kell komolyan venni az ilyen kialakuló kapcsolatokat, így nem nem ér csalódás esetleges kudarcok után.

Egyébként meg vond el mással a figyelmed és ne rágódj ezen, mert csak magadat ölöd vele. Mondjuk mozdulj ki haverokkal éjszaka, vagy járjál el gyúrni, vagy bármi más amivel fejlesztheted magad...

2014. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előre kell menni! Mozdulj ki amennyit csak tudsz, ismerkedj más lányokkal, amint lesz olyan akivel jobban elkezdesz beszélgetni, találkozgatni, majd elfelejted.
2014. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!