Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még nagyon szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nagyon szerelmes vagyok a volt barátomba. Idővel át fog ez alakulni más szeretetté, esetleg barátsággá?

Figyelt kérdés

Ha két ember útja úgy válik külön, hogy mindketten szeretik még a másikat, viszont bizonyos okokból nem működik a párkapcsolat, de ettől függetlenül ragaszkodnak egymáshoz, akkor az idő múlásával átalakulhat ez barátsággá, más fajta szeretetté vagy örökkön örökké ott fog maradni az a bizonyos láng..?

Tudnak-e később egymásra másként nézni, vagy az egyik fél (a sértettebb fél)mindig többet szeretne majd..?



2014. okt. 18. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz megjósolni, viszont idővel gyengülhet a szerelem lángja.
2014. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, akkor az a kérdés, hogy szakítás után (ahol még nem hűltek ki az érzések), lehet-e majd egyszer barátság közöttetek? Szerintem nem. Legalábbis én még nem találkoztam ilyen történettel (42/F vagyok). Idővel, elmúlik a fájdalom, annál hamarabb, minél hamarabb sikerül pontot tenni az ügy végére, és elfogadni, hogy vége.Vagy megpróbáljátok újra, de az ilyen újrakezdések hosszú távon már nem nagyon szoktak működni. Nem tudom mi történt, mennyi idős vagy, stb, de ha már annyira nem működik egy kapcsolat, hogy szakítás a vége, akkor nem kéne erőltetni.Pár hónap alatt kihevered, és jön a következő szerelem. Ilyen az élet, még ha egy leírva nem is hangzik túl szépen. Fel a fejjel!
2014. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem próbáljuk meg újra. Lényegében mások a jövőbeli elképzeléseink. Ő még ki akarja élni magát, csajozni, bár szerintem az ilyen típusok csak a sírban nyugszanak meg, és ebbe beletörődtem. De mint embert nagyon megszerettem. 23 éves vagyok.
2014. okt. 18. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!