Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok az egyik barátnőmbe. 13/L

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, bele Szerettem az egyik barátnőmbe nemtudom hogy ő vonzódik-e a saját neméhez, ezért nem is nagyon mernék kezdeményezni. A szemkontaktus mindig megvan. Sokszor megölel, (tudom hogy ez alap egy jó barátságba) de én többnek érzem, mint egy baráti ölelés. Nemtudom hogy közeledjek, vagy mit tehetnék, igen a szexualitásom bi... Senki se tudja rólam, szóval így nehéz egy kicsit.:s Nincs akitől segítséget kérhetnék, felvállalni sem merem. Flörtölgetni szoktam vele. Na mindegy ha valakinek van valami tanácsa kérem jelezzen.

Köszönöm.! :)



2014. okt. 17. 16:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%
Ez kőkemény szopás.
2014. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd a francba.
2014. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Milyen éredekes.


Ha ezt egy vele egykoru meleg srác irta volna,most őt letámadnátok...

2014. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal az ürügyyel tesztelném le a csajt,hogy "félek nem jól csókolózok" aztán megkérnem nem e smárolna velem,hogy mondjon véleményt. A reakciojábol aztán megtudod hogy érez irántad. Ha elsőre elutasit ne erőltesd,lehet pár nap mulva benne leszz. Ha nem akkor ő nem bi. Én ezt tanácsolom neked.
2014. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
32%
13 éves vagyok és bi... XDDDD A nagy élettapasztalatoddal!
2014. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Kedves 17:00-es: Szerintem rohadtul nem ismersz hogy megmond mennyi tapasztalatom van, maradjunk annyiba.:'D Egyébként meg tanácsot kértem, nem bunkózást, meg kötekedést.-.-"
2014. okt. 17. 17:06
 7/29 anonim ***** válasza:
26%
Nem kötekszem,de 13 évesen egy kis taknyos GYEREK vagy,aki semmit nem tud még az életről,azt meg pláne nem,hogy bi,vagy hetero,vagy leszbi!Inkább babázz és tanulj még!Rád fér!
2014. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hallod ember én nem arról kértem tanácsot hogy megmond mit kéne csinálnom a saját életemmel... És a kor mióta számít, gondolkodj már.. Felnőtt emberekből is van nem 1 gyerekes, de mindegy rád hagyom.
2014. okt. 17. 22:29
 9/29 anonim ***** válasza:
81%
Attól még hogy 13 éves nem lehet érett? Azt a gondolkodást.Gratulálok. Azt is úgy bírom hogy ezt írja általában egy 14-15 éves..
2014. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! c:
2014. okt. 17. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!