Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem vicces, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem vicces, hogy amikor a barátainknak párkapcsolati tanácsokat adunk ha valami nem oké a kapcsolatával akkor tökre tudjunk mit kéne tenni de amikor velünk van ugyanaz mi is lesz*rjuk a baráti tanácsot?

Figyelt kérdés
:P

2014. okt. 19. 00:55
 1/8 anonim válasza:
agyfaszt kaptam.
2014. okt. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
system error
2014. okt. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem vicces,másnak könnyű okoskodni.
2014. okt. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké a pálinka megtette a hatását.... :D A lényeg:

Tanácsot adunk egy barátunknak, hogy mit kéne tennie ha valami nem oké a párkapcsolatával de ő lesz*rja és megbocsájt neki akkor kiakadunk meg minden de aztán ha velünk ugyanez mi is ugyanúgy leszarjuk ki mit mond mert a szerelem kurv*ra elvakít...

2014. okt. 19. 01:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vicces,én például ezen az oldalon is több párkapcsolati gondban segítettem tök idegeneknek,és a tanácsaim teljesen sikeresek voltak.A saját életemben viszont egy randit nem tudok összehozni,mert egyik nő sem jön el velem...az okról pedig fogalmam sincsen.
2014. okt. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeretem magamnak megoldani a kapcsolati gondjaim, ha cannak. L
2014. okt. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gyik vagy dezsó
2014. okt. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mások helyzetét jobban átlátjuk, főleg párkapcsolati ügyekben, mivel nem minket vakít el a rózsaszín köd, racionálisan tudunk gondolkodni. Viszont ha mi vagyunk olyan helyzetben, akkor sokan képtelen vagyunk nem az érzelmeink alapján megítélni a szituációt, tehát akkor nem fogunk hallgatni a barátokra (vagy legalábbis nem biztos, hogy fogunk). Szerintem ez tök logikus. Ja, és viccesnek semmi esetre se mondanám.
2014. okt. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!